5 דברים שחשוב לדעת על מיסוי נדלן בארה"ב

השקעה שלא במגרש הביתי שלכם דורשת מכם התארגנות מראש. חוקי המיסים בארצות הברית שונים מהחוקים בארץ, ולכן חשוב להכיר את התחום ובמידת הצורך להיעזר באנשי מקצוע שזוהי תחום מומחיותם.

מס פדרלי

אופן תשלום המיסים בארצות הברית עובד בצורה שונה ממה שאנחנו מכירים. הרשות הפדראלית האחראית על גביית המיסים בארצות הברית, מפעילה מס פדראלי על כל ההכנסות של התושבים של ארצות הברית והן על רווחים של אזרחים זרים בארצות הברית, בין היתר על הכנסות קבועות או חד פעמיות הקשורות לנכסי נדל"ן.

 

הודעה חשובה - קבלו את הכסף שלכם חזרה!

שילמתם מיסים עודפים? המבצע הבא בשבילכם! כ-78% מהאזרחים זכאים ל-6,000₪ בממוצע.
ביחד עם חברת מגוון אסטרטגיה פיננסית אנחנו נדאג לכספי המיסים שלכם.
בדקו האם אתם זכאים במחשבון החזרי המס >>>

בדקו כמה כסף מגיע לכם ממס הכנסה. מלאו את שמכם המלא, מספר הטלפון ופרטי ההשתכרות שלכם וקבלו תשובה מהירה על גובה ההחזר.

מס מדינתי

תושבי ארצות הברית מחויבים בתשלום מיסי מדינה, מלבד תשלום המס הפדראלי. גם אזרחים זרים המשקיעים באחת ממדינות ארצות הברית מחויבים בתשלום מיסי המדינה לפי חוקי המס במדינה בה הם השקיעו. לכן כאשר אתם מחפשים נכס להשקעה בארצות הברית, מומלץ לבחון את כדאיות ההשקעה לפי גובה המס הפדראלי והמדינתי, ולבחון האם בכלל כדאי לנתב את רכישת הנכס להשקעה למספר המדינות בארצות הברית בהן לא חל מס מדינה, כמו השקעות נדלן בפלורידה.

 

הפחתת ההכנסה החייבת במס

מאחר ושיעור גובה המס בארצות הברית עלול להפוך השקעה מוצלחת להשקעה שאיננה כדאית, יש לבחון כיצד ניתן להפחית את גובה ההכנסה החייבת במס. ישנה אפשרויות לנכות מגובה ההכנסה הוצאות שונות כמו הוצאות אחזקה, משכנתא ועוד, אולם ישנה אפשרות נוספת אותה יש לבחון בהיבט מקצועי, כיצד ניתן לנתב חלק מההכנסות כך שיהיו משויכות לחברות וגופים מחוץ לאותה המדינה ובכך להפחית מההכנסה החייבת במס מדינתי.

 

השקעה באמצעות חברה אמריקאית או ישראלית

השקעות נדל"ן בחול יכולות להתבצע במספר דרכים: החזקת הנכס במישרין, החזקת הנכס בעקיפין דרך חברות מקומיות, והחזקת הנכס דרך חברה ישראלית הפועלת בארצות הברית. רצוי לבחון בעזרת איש מקצוע את היתרון של כל אפשרות בהתאם למיסים המדינתיים, כיוון שכל מקרה כולל חוקי מס שונים.

 

אמנת מס

ישראל חתומה על אמנת מס עם ארצות הברית, שהיא בעצם הסכם הקובע את הכללים לתשלום המיסים בכל הכנסה או נכס המקשר בין ישראל לארצות הברית. תושב ישראל המשקיע בארצות הברית, חייב מצד אחד בתשלום המיסים האמריקאים כחוק, ומצד שני חייב בתשלום מס בארץ על הכנסות מחוץ לישראל. אמנת המס נועדה למנוע כפילויות בתשלום המיסים, ולכן מומלץ להתייעץ עם איש מקצוע מנוסה שיכול להסביר לכם איך תוכלו להקטין את תשלום המיסים שלכם למינימום הנדרש.

 

לסיכום

כחלק מקבלת ההחלטה על אופן ההשקעה ומיקום ההשקעה בנדל"ן בארצות הברית, יש לבחון את חוקי המיסים הפדרליים והמדינתיים הספציפיים, אשר עלולים להשפיע על כדאיות ההשקעה. על מנת להקל על גובה המיסים המשולמים, ניתן לבחון השקעות במדינות בארצות הברית אשר אינן מחייבות הכנסות במס מדינתי, או להפחית את גובה ההכנסה החייבת במס. בנוסף, מאחר וישראל חתומה על אמנת מס עם ארצות הברית, רצוי לוודא עם איש מקצוע מהו גובה המס אותו תהיו חייבים לשלם, וכיצד ניתן להקטין אותו ככל האפשר.

השקעות נדלן בפלורידה

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מה היה לנו עד עכשיו?
סיבות לקבלת החזר מס
מידע נוסף
נגן וידאו
בדיקת זכאות להחזר מס
דקות
שניות