אודות

במדינת ישראל 4 מתוך 5 שכירים זכאים להחזר ממס הכנסה. למרות זאת, אף אחד לא יספר לכם על זכאותכם. חברת מגוון אסטרטגיה פיננסית, תסייע לכם למצות את זכויותיכם ולקבל החזרי מס, באם אתם זכאים לכך.

על החברה

חברת מגוון המספקת שירותים פיננסיים, היא מייצגת מורשה מול רשויות המס בישראל. החברה פועלת שנים רבות ומעניקה שירות למאות עסקים קטנים, חברות וכן לעשרות אלפי שכירים. החברה מתמחה במורכבות החישוב של כלל סעיפי ההחזרים בחקיקת מס הכנסה.

הודעה חשובה - קבלו את הכסף שלכם חזרה!

שילמתם מיסים עודפים? המבצע הבא בשבילכם! כ-78% מהאזרחים זכאים ל-6,000₪ בממוצע.
ביחד עם חברת מגוון אסטרטגיה פיננסית אנחנו נדאג לכספי המיסים שלכם.
בדקו האם אתם זכאים במחשבון החזרי המס >>>

בדקו כמה כסף מגיע לכם ממס הכנסה. מלאו את שמכם המלא, מספר הטלפון ופרטי ההשתכרות שלכם וקבלו תשובה מהירה על גובה ההחזר.

במשרד בעלי מקצוע להם ניסיון רב בתחום הפיננסים, בהם רואי חשבון, יועצי מס, סוכני ביטוח, עורכי דין ועוד רבים וטובים. כל אלו עובדים על מנת לספק פתרון לכלל סוגיות המס שלקוחותיהם מציגים.

מאז שהוקמה, חברת מגוון מחזירה מיסים לעשרות אלפי שכירים מדי שנה.

החברה עוסקת בהחזרי מס, והיא החברה הגדולה בישראל בתחום. החברה פועלת תוך שקיפות מלאה, וחורטת על דגלה לתקן את הקשיים ששיטת המיסוי בישראל גורמת, המקשה על שכירים למצות את זכויותיהם.

ישנן סיבות רבות לזכאות להחזר מס, בהם החלפת עבודה, משיכת קרן פנסיה, תשלום מזונות, תרומות לעמותות, תואר אקדמי, הפקדות לביטוח חיים ועוד.

כמו כן, החברה מספקת שיחה עם נציג מומחה לשם בדיקת הסיכויים להחזר. לאחר מכן, המחלקות המקצועיות בחברה אוספות את המסמכים הרלוונטיים, ומכינות את הדוחות הדרושים. לבסוף, באם יש צורך בהחזר, החברה מודיעה על כך ומלווה את הלקוח עד לקבלת הכספים ממס הכנסה.

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מה היה לנו עד עכשיו?
סיבות לקבלת החזר מס
מידע נוסף
נגן וידאו
בדיקת זכאות להחזר מס
דקות
שניות