אודות

במדינת ישראל 4 מתוך 5 שכירים זכאים להחזר ממס הכנסה. למרות זאת, אף אחד לא יספר לכם על זכאותכם. אינדיגו פיננסים, החברה הגדולה בישראל, תסייע לכם למצות את זכויותיכם ולקבל החזרי מס, באם אתם זכאים לכך.

על החברה

חברת אינדיגו המספקת שירותים פיננסים, היא מייצגת מורשה מול רשויות המס בישראל. החברה פועלת משנת 2003 ומעניקה שירות למאות עסקים קטנים, חברות וכן לעשרות אלפי שכירים. החברה מתמחה במורכבות החישוב של כלל סעיפי ההחזרים בחקיקת מס הכנסה.

הודעה חשובה - קבלו את הכסף שלכם חזרה!

שילמתם מיסים עודפים? המבצע הבא בשבילכם! כ-78% מהאזרחים זכאים ל-6,000₪ בממוצע.
ביחד עם חברת אינדיגו פיננסים אנחנו נדאג לכספי המיסים שלכם.
בדקו האם אתם זכאים במחשבון החזרי המס >>>

בדקו כמה כסף מגיע לכם ממס הכנסה. מלאו את שמכם המלא, מספר הטלפון ופרטי ההשתכרות שלכם וקבלו תשובה מהירה על גובה ההחזר.

במשרד בעלי מקצוע להם ניסיון רב בתחום הפיננסים, בהם רואי חשבון, יועצי מס, סוכני ביטוח, עורכי דין ועוד רבים וטובים. כל אלו עובדים על מנת לספק פתרון לכלל סוגיות המס שלקוחותיהם מציגים.

בשנת 2013 הוקמה מחלקה בעלת מומחיות בהחזרי מס לשכירים. מאז, אינדיגו פיננסים מחזירים מסים לעשרות אלפי שכירים מדי שנה. עד כה, הוחזרו ללקוחות החברה מעל לרבע מיליארד שקלים.

החברה אינדיגו פיננסים עוסקת בהחזרי מס, והיא החברה הגדולה בישראל בתחום. החברה פועלת תוך שקיפות מלאה, וחורטת על דגלה לתקן את הקשיים ששיטת המיסוי בישראל גורמת, המקשה על שכירים למצות את זכויותיהם.

ישנן סיבות רבות לזכאות להחזר מס, בהם החלפת עבודה, משיכת קרן פנסיה, תשלום מזונות, תרומות לעמותות, תואר אקדמי, הפקדות לביטוח חיים ועוד.

כמו כן, החברה מספקת שיחה עם נציג מומחה לשם בדיקת הסיכויים להחזר. לאחר מכן, המחלקות המקצועיות בחברה אוספות את המסמכים הרלוונטיים, ומכינות את הדוחות הדרושים. לבסוף, באם יש צורך בהחזר, החברה מודיעה על כך ומלווה את הלקוח עד לקבלת הכספים ממס הכנסה. אינדיגו פיננסים אף דואגת להחזיר את דמי פתיחת התיק באם יתגלה בסוף כי אינכם זכאים להחזר מס.

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מה היה לנו עד עכשיו?
סיבות לקבלת החזר מס
מידע נוסף
נגן וידאו
בדיקת זכאות להחזר מס
דקות
שניות