תיקון 190- המדריך המלא

אנו חיים בעולם בו לכסף יש משמעות אדירה. מי שיש לו כסף נהנה מאיכות חיים הרבה יותר גבוהה ומבריאות הרבה יותר טובה ומעוד שלל של דברים המשפרים את רמת החיים שלו. השאלה היא איך אפשר להגיע למצב שבו יהיה לנו הרבה כסף והשיטה הטובה ביותר לעשות זאת היא להשקיע את הכספים בחכמה. עד לאחרונה השקעה חכמה לא כללה השקעה בקופות גמל אך כל זה השתנה עם תיקון 190.

תודות לתיקון 190 אפשר להפקיד היום כספים בקופת הגמל מבלי לשלם מס. אנו נשלם מס מופחת של 15% רק כאשר נפדה את הכספים מעל לגיל שישים. זהו תיקון סופר חשוב אשר יש לו השפעה אדירה על הכיס של מאות אלפי ישראלים אשר יש להם כסף פנוי והם לא יודעים היכן להשקיע אותו ומה לעשות איתו.

מה נרוויח מהשקעה בקופת גמל?

אם כן מדוע כל כך כדאי להשקיע בקופת גמל, מה היתרונות שלה? קודם כל יש את הטבת המס שזהו יתרון גדול. אך קופת הגמל גם מאפשרת לנו להשקיע במגוון מסלולים כמו הבורסה או כמו אגח ממשלתי. כך אנו יכולים להרוויח כסף רב וזאת תודות לתיקון 190.

הודעה חשובה - קבלו את הכסף שלכם חזרה!

שילמתם מיסים עודפים? המבצע הבא בשבילכם! כ-78% מהאזרחים זכאים ל-6,000₪ בממוצע.
ביחד עם חברת מגוון אסטרטגיה פיננסית אנחנו נדאג לכספי המיסים שלכם.
בדקו האם אתם זכאים במחשבון החזרי המס >>>

בדקו כמה כסף מגיע לכם ממס הכנסה. מלאו את שמכם המלא, מספר הטלפון ופרטי ההשתכרות שלכם וקבלו תשובה מהירה על גובה ההחזר.

תיקון 190 יצר מצב חדש בארץ ואין ספק שיש לו השפעה אדירה על הכיס שלכם. יש לציין כי דמי הניהול לרוב בקופות גמל הם נמוכים יותר מאשר באפיקים אחרים וזה גם כן יתרון גדול לקופות הגמל. קופות הגמל מאפשרות ניידות בין המסלולים השונים וכך אפשר לעבור מסלול באמצע התקופה מבלי לשלם על כך מס וזה גם כן יתרון גדול.

מדוע לא כדאי להשקיע כספים ללא ייעוץ צמוד?

אם יש לכם כסף פנוי אתם חייבים להשקיע אותו בחכמה. על רקע זה ההמלצה שלנו היא לפנות אל מתכנן פיננסי מוסמך אשר יסייע לכם להחליט מה לעשות עם הכסף שלכם. עליכם לדעת כי מתכנן כזה הוא בעל ערך אדיר לכיס שלכם והוא יסייע לכם לבחור את המסלולים הטובים להשקעה של הכסף שלכם.

לא רק זאת אלא שהמתכנן יבנה את כל תיק ההשקעות שלכם וימליץ לכם כמה כסף להשקיע בקופת גמל, כמה בבורסה אם בכלל, כמה להשקיע בקרן השתלמות ובעוד אפיקים רבים המהווים אופציית השקעה מעניינת אשר תשמור על הכסף שלכם ותספק לכם רווחים גדולים.

פונים אל יועץ פיננסי שימו לב להכשרה שלו

בין אם אנו מתעניינים בדבר הנקרא תיקון 190 ובין אם אנו מתעניינים בהזדמנויות השקעה אחרות אנו חייבים לתת את הדעת על כך שאנו צריכים לפנות אל המתכנן הפיננסי הטוב ביותר שיש. על רקע זה יש לציין כי אפשר לבחור את המתכנן על פי ההכשרה שלו. השאלה היכן למד המתכנן היא חשובה ביותר ויש לה השפעה גדולה על הידע שלו ולכן כדאי לבחון זאת תמיד.

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מה היה לנו עד עכשיו?
סיבות לקבלת החזר מס
מידע נוסף
נגן וידאו
בדיקת זכאות להחזר מס
דקות
שניות