ביטוח חיים

תוכן עניינים

יצא לכם לשמוע על לא מעט אנשים שכבר עשו לאחרונה ביטוח חיים? תוהים האם גם אתם צריכים ביטוח כזה? מחפשים תשובה לשאלה ביטוח חיים מה זה? בפועל אנחנו רואים שביטוח חיים הוא למעשה הסכם בין חברת הביטוח ובין המבוטח שלמעשה נותן כיסוי לפיצוי כספי במקרים שונים. בין יתר המקרים שבהם ביטוח חיים נותן כיסוי, ניתן לראות מקרים כמו: מחלה חשוכת מרפא של המבוטח וכיסוי במקרי מוות של המבוטחים. משמעות הדברים היא שבין אם אתם בוחרים באופציה כמו הראל ביטוח חיים ובין אם אתם חושבים על  מנורה ביטוח חיים, עליכם להחליט מי מהקרובים לכם יקבל את הכסף במקרה מוות. בדרך כלל בן הזוג או הילדים הם אלה שיוכלו לקבל את כספי הפיצוי במקרה של מוות המבוטח וחשוב להיות מועדים לכך בעת מעמד החתימה על הביטוח.

 

איך תבחרו חברת ביטוח מתאימה?

עוד לפני שנדבר על ביטוח חיים השוואת מחירים, חשוב להבין שאומנם המחיר הוא משמעותי, אך יש עוד הרבה נתונים אחרים שיוכלו לעזור לכם לקבל החלטה באיזו חברה אתם רוצים להיות מבוטחים. ראשית, כדאי לדעת: ביטוח חיים הוצאה מוכרת ולכן תקבלו החזרים מסוימים. שנית, כדי לבחור חברת ביטוח כדאי לברר תחילה האם זו חברה מקצועית, בעלת וותק וכמה שיותר מוכרת? בדרך כלל ביטוח חיים הוא ביטוח שאומנם לא  נרצה כמובן לעשות בו שימוש, אך מצד שני, לא כדאי לדחות את ההתעסקות שלכם בעניין הזה. לכן זה לא משנה אם אתם חושבים על איילון ביטוח חיים או אולי על הפניקס ביטוח חיים, כי מה שבטוח זה שכדאי לברר הכול ולהיות שלמים עם ההחלטה שלכם.

 

שימו לב מה בדיוק כולל הביטוח

כשמדברים על ביטוח חיים למשכנתא, או על כל ביטוח חיים, צריך להבין מה בדיוק מציעים לכם ומה כולל המחיר שאתם עומדים לשלם. זה נכון שהנושא של ביטוח חיים מחיר משמעותי עבור רבים מאתנו, כי איש לא היה רוצה לשלם מחיר גבוה מידי על אותו כיסוי שנותן הביטוח, אך האם אתם מבינים מה תקבלו בעת צרה? כמה כסף היורשים שלכם באמת יקבלו אם חלילה תלכו לעולמכם? אומנם הכסף מפצה על האובדן, אך אין ספק שאם תעשו בחברת  ביטוח ישיר ביטוח חיים והיורשים יקבלו מחברת הביטוח סכום לא מבוטל בעת צרה, זה יקל עליהם את המשך החיים. לכן, כאשר אתם חושבים על השוואת ביטוח חיים בין כמה חברות ביטוח שונות, יש לבדוק את כל הסעיפים. בנוסף, כדאי לזכור שאם אתם כבר עושים ביטוח, הוא צריך להיות כמה שיותר מותאם לרמת החיים שלכם כיום שתוכל להשאיר ליורשים רמת חיים דומה. אתם לא רוצים למצוא את עצמכם במצב שבו נפגעתם קשה בתאונה כלשהי ובסופו של דבר חברת הביטוח מתנערת מאחריות כלפיכם ומשאירה את היקירים לכם בלי כיסוי ובלי עזרה כלכלית בגין הפגיעה.

מוגש מטעם אתר טראסטי המספקים שירותי השוואת מחירים – https://trusty.co.il

ביטוח חיים

אהבתם את המאמר ? שתפו ברשתות החברתיות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב google
שיתוף ב email
בדיקת זכאות להחזר מס