קורס תכנות אונליין – האם זה משתלם וכמה זה עולה

בתקופה האחרונה מדובר רבות על עבודות בתחום ההייטק, ביניהן נכלל מקצוע התכנות. כיום, ניתן ללמוד קורס תכנות גם דרך המחשב בצורה שאינה פרונטלית ולא מחייבת יציאה מהבית. על קורס מסוג זה, מחירו, יתרונותיו ועוד מוזמנים לקרוא בכתבה שלפניכם.

 

תכנות בעולם ההייטק

ידוע כי תעשיית ההייטק צמאה למתכנתים וחברות רבות מוכמנות להציע תנאים ושכר מעולה לבוגרי קורס תכנות או תואר בתחום. מתכנת הוא זה שעובד על פיתוח תוכנות שאנחנו מכירים במחשב, בעצם מגדיר למחשב פעולות שאנחנו רוצים שיבצע בצורה עצמאית או באמצעות סיוע של אדם. ניתן לראות כי מתכנת הוא חלק בלתי נפרד ומשמעותי מחברות וסטרטאפים כיוון ועל עבודותיו מושתת שאר הפעילות.

הודעה חשובה - קבלו את הכסף שלכם חזרה!

שילמתם מיסים עודפים? המבצע הבא בשבילכם! כ-78% מהאזרחים זכאים ל-6,000₪ בממוצע.
ביחד עם חברת מגוון אסטרטגיה פיננסית אנחנו נדאג לכספי המיסים שלכם.
בדקו האם אתם זכאים במחשבון החזרי המס >>>

בדקו כמה כסף מגיע לכם ממס הכנסה. מלאו את שמכם המלא, מספר הטלפון ופרטי ההשתכרות שלכם וקבלו תשובה מהירה על גובה ההחזר.

 

מבלי לצאת מהבית

ניתן ללמוד את מקצוע התכנות במכללות, אוניברסיטאות, קורסי תעודה פרונטליים ועוד. בשנים האחרונות ניתן גם להשתתף במסגרת של קורס תכנות אונליין. הקורסים בתחום מועברים על ידי אנשי מקצוע ומעניקים תעודות הסכמה, איתן ניתן להגיע לראיונות בשוק העבודה עבור משרות הקשורות לפיתוח תוכנה וכל מה שתחת הנושא.

 

מה שונה בין קורס לתואר בתכנות

כמובן שקיימים הבדלים בין קורס תעודה של מתכנת לבין תואר, הן מבחינת אורך תוכנית הלימודים, הן מבחינת התוכן והיקף השעות השבועיות. כך ניתן לראות כי תואר נלמד במשך 4 שני ואילו קורס אורך בין שלושה עד שישה חודשים. הקורס עצמו הוא מאד פרקטי ולכן ממוקד בנושאים שקשורים לעבודה הטכנית עצמה ופחות לתוספות מסביב כמו שנלמד בתואר.

 

קורס תכנות מקוון

משתלם לכם

אמנם, לאחר סיום הקורס לא תצאו עם תואר ביד אך יש לכך יתרונות אחרים ומשתלמים. ראשית, אנשים שרוצים לעשות הסבת מקצוע בגיל מאוחר יחסית יוכלו לעשות זאת בצורה מהירה ופשוטה מאשר תואר. שנית, החומר שנלמד הוא לא עשיר במידע תיאורטי ומבואי, או העשרות שונות שיש בתואר. יתרון משמעותי נוסף הוא שתוכלו לעבוד ברוב שעות היום ובכך לא לדאוג לכלכלה שלכם.

יתרון נוסף קשור בעלות הקורס כאשר כמובן שהיא משתנה בין כל מקום לימוד, אך ניתן למצוא קורס במחיר של 24,000 שמשמעותית יותר זול מארבע שנות לימודי תואר. בנוסף, כאן לא תדרשו לשלם על נסיעות כי הכל תלמדו דרך המחשב.

 

אפשרויות שונות

קיימים בשוק קורסי תכנות אונליין מגוונים, כאשר בניהם נכללים: קורס Java, קורס פיתוח משחקים שנעשה נפוץ עם השנים, קורס של בניית אתרים ושיווק דיגיטלי, לימודי פיתון שהיא אחת משפות התכנות השונות ועוד.

 

בסיכומו של דבר

קורס תכנות אונליין מאפשר לכם לקבל תעודה נחשקת בשוק ההייטק מבלי לצאת מהבית. קיימים כמה קורסים הקשורים לתכנות בשוק. קורס מסוג זה הוא משתלם הן מבחינת הזמן שתשקיעו, הן מבחינה כלכלית והן מבחינת התוכן הממוקד שלו. לכן, כדאי שתשקלו טוב טוב אם כדאי לכם לעשות תואר או פשוט להירשם לקורס תכנות אונליין.

קורס תכנות מקוון

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מה היה לנו עד עכשיו?
סיבות לקבלת החזר מס
מידע נוסף
נגן וידאו
בדיקת זכאות להחזר מס
דקות
שניות