איזה פתרון סליקה מתאים לעסק שלך?

פעולה המתבצעת באופן יום יומי בכל בית עסק, גדול כקטן, היא סליקת כרטיסי אשראי.

השוק כיום מציע שלל אפשרויות ופתרונות סליקה.

בעלי עסקים רבים, אינם יודעים לבחור את הפתרון המתאים ביותר לבית העסק שלהם, בעיה המתחזקת כשמדובר על בעלי עסקים שעבודתם מחייבת שימוש במספר פתרונות סליקה במקביל.

הודעה חשובה - קבלו את הכסף שלכם חזרה!

שילמתם מיסים עודפים? המבצע הבא בשבילכם! כ-78% מהאזרחים זכאים ל-6,000₪ בממוצע.
ביחד עם חברת מגוון אסטרטגיה פיננסית אנחנו נדאג לכספי המיסים שלכם.
בדקו האם אתם זכאים במחשבון החזרי המס >>>

בדקו כמה כסף מגיע לכם ממס הכנסה. מלאו את שמכם המלא, מספר הטלפון ופרטי ההשתכרות שלכם וקבלו תשובה מהירה על גובה ההחזר.

במאמר זה, אפרוס את אפשרויות ופתרונות הסליקה בשוק, על מנת לעשות קצת סדר בעניין.

 

בואו נתחיל

קופה רושמת

השימוש בקופה רושמת הוא אמצעי הבסיסי והנפוץ כיום לקבלת כספים בבית העסק. אלו המתקדמות יותר, מאפשרות סליקת כרטיסי אשראי בעזרת השימוש בקורא שפתיים המובנה בקופה. פתרון זה יתאים לבתי עסק אשר מבצעים מכירה בנקודה קבועה, וכן לאלו המבקשים לקבל מגוון אמצעי תשלום.

 

מסוף אשראי

בעת הבחירה באפשרות זו, רצוי לבחון את התאמת המסוף לסליקת כלל כרטיסי האשראי, לרבות כרטיסים של תכניות נאמנות כאלו ואחרות, כרטיסים חכמים ועוד. פתרון זה יתאים לבתי עסק אשר מעוניינים בקבלת כרטיסי אשראי באופן מהיר ובטוח.

מכשיר לגיהוץ כרטיסים

 

מסוף אשראי נייד

אפשרות זו מתאפשרת באמצעות טכנולוגיה סלולרית, שאינה מצריכה תשתיות לשם ביצוע פעולת הסליקה. כמו כן, ישנם מסופי אשראי ניידים הממלאים תפקיד של קופה רושמת ניידת. פתרון זה יתאים לבית עסק המעניק שירות מחוץ לתחומי העסק בהם טכנאים, מוניות, שליחים ועוד.

 

מסוף אשראי דביט

מסוף זה מאפשר את סליקת האשראי באופן חיוב מידי וכן חיוב קרדיט. בנוסף, בבחירה באפשרות מסוף אשראי דביט, ניתן אף למכור מזומן. פתרון זה יתאים לעסקים אשר מעוניינים להגדיל את תזרים המזומנים, ואשר מעוניינים לשמש כמעין כספומט.

 

מסוף אשראי וירטואלי

או בשמו השני, מסוף סליקת כרטיסי אשראי באינטרנט. מסוף זה מאפשר סליקה מהמחשב בבית, או בבית העסק, בעזרת השימוש באינטרנט. פתרון זה יתאים לעסקים המעוניינים להשתמש במחשב הנמצא בעסק, לעסקים ביתיים וכן לעסקים ומשרדים בהם מחלקות בעלות מספר עמדות לקבלת תשלום.

 

סליקה באינטרנט

למעשה, מדובר בסליקה של עסקים המוכרים באתרי האינטרנט. סליקה זו מתבצעת באמצעות מתווכי סליקה או באמצעות שער סליקה. פתרון זה יתאים לעסקים וחברות אשר מנהלות מסחר אינטרנטי ומוכרות אונליין בעזרת כרטיסי האשראי.

 

סיכום

את פתרון סליקת כרטיסי האשראי יש להתאים לאופיו של העסק ולהתנהלותו. חברה המספקת שירותי סליקה לעסקים תוכל לסייע להתאים לבית העסק את פתרון הסליקה הנכון והמותאם עבורו.

 

כרטיס

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מה היה לנו עד עכשיו?
סיבות לקבלת החזר מס
מידע נוסף
נגן וידאו
בדיקת זכאות להחזר מס
דקות
שניות