סדנת מיינדפולנס – איך בוחרים?

מתעניינים במיינדפולנס? רוצים להתחיל לתרגל ולא יודעים איך? זה הזמן לבחור את הסדנה המושלמת לתרגול מיינדפולנס ולהתחיל לחיות חיים נוכחים ומאושרים יותר.

מה זה בעצם מיינדפולנס?

מיינדפולנס מטרתו לתרגל את המצב התודעתי לנוכחות מלאה בהווה. התרגול נעשה באמצעות מדיטציות בסגנונות שונים, בו המתרגל מרוכז בהוויה הנוכחית, תחושות גופו ורגשותיו הנוכחיים. תרגול מיינספולנס ידוע כמסייע לשיפור איכות החיים, הגברת תחושת האושר, שיפור יכולות הריכוז והגברת תחושת המודעות.

 

הודעה חשובה - קבלו את הכסף שלכם חזרה!

שילמתם מיסים עודפים? המבצע הבא בשבילכם! כ-78% מהאזרחים זכאים ל-6,000₪ בממוצע.
ביחד עם חברת מגוון אסטרטגיה פיננסית אנחנו נדאג לכספי המיסים שלכם.
בדקו האם אתם זכאים במחשבון החזרי המס >>>

בדקו כמה כסף מגיע לכם ממס הכנסה. מלאו את שמכם המלא, מספר הטלפון ופרטי ההשתכרות שלכם וקבלו תשובה מהירה על גובה ההחזר.

מה מציעות סדנאות לתרגול מיינדפולנס?

כל סדנת מיינדפולנס מציעה תרגול של הריכוז בהווה והגברת יכולות המיינדפולנס. אומנם מדובר באותו רעיון, אך כל סדנה מציעה זאת בדרכים וסגנונות שונים. סדנאות המיינדפולנס יכולות להיות בין חצי שעה ולהמשך למפגש של שעות. בחלק מהסדנאות יציעו תרגול פרקטי בלבד, ואילו בחלק אחר גם יציעו ללמד את השיטה, הרעיון העומד מאחורי מיינדפולנס, ודרכים איך להכניס מיינדפולנס כחלק אינטגרלי לחיים.

 

למה דווקא סדנה?

סדנת מיינדפולנס מעניקה לכם קודם כל מסגרת תרגול. כך שלא תוכלו לוותר לעצמכם או לדלג על תרגול, והתרגול יהפוך לחלק שגרתי מהחיים. חשוב ללכת לסדנה בעיקר בהתחלה גם בשביל המסגרת, היות וההתחלה בהכנסת תרגול כלשהו לשגרה קשה. מעבר למסגרת, הסדנה תיתן לכם כלים רבים לתרגול, מה שחשוב בתור מתחילים. גם אם אתם לא מתחילים וכבר תרגלתם בעבר, סדנת מיינדפולנס תדייק לכם את התרגול ותיתן לכם כלים וזוויות חדשות שלא הכרתם. מעבר לכלים שתרכשו תוכלו להכיר גם חברים חדשים לתרגול וכן מורים לתרגול. המורים ישמחו ללוות אתכם ולסייע בשאלות גם לאחר שסיימתם את הסדנה, ואת החברים לתרגול תוכלו לקחת יחד אתכם הביתה. תוכלו להמשיך לתרגל בזוגות או ליצור קבוצת תרגול משותפת, בה תוכלו גם לשתף בחוויות התרגול המשתנות שלכם. לכן כדאי ללכת לסדנה, כיוון תמיד נחמד שיש מי שיעבור אתכם את המסע ובמיוחד כשמדובר במסע רוחני לתוך הנפש שלכם.

 

איך תמצאו את הסדנה המושלמת עבורכם?

לא מסובך למצוא סדנאות מיינדפולנס. חיפוש פשוט ברשת יביא לכם מגוון רחב של אפשרויות ושל סדנאות המציעות תרגול בצורות שונות. על מנת שלא להתבלבל וללכת לאיבוד, כדאי שתקראו קצת לפני על מיינדפולנס ועל שיטות התרגול. מומלץ גם להיכנס לסרטוני הסברה ותרגול על מנת להתנסות קצת לפני בכדי לדעת לאן אתם נכנסים.

מאמנת

 

יש כל כך הרבה אופציות – איך בוחרים?

כשמדובר בסדנת מיינדפולנס, חשוב שתבחרו את הסדנה המדויקת עבורכם. ראשית והכי חשוב – הסדנה צריכה להיות במקום ובזמן שנוח לכם. כך תוכלו לגשת לסדנה בראש שקט ובצורה נעימה יותר ולא בלחץ או אי נוחות. מעבר לכך, חשוב שתקראו על המנחים שמעבירים את הסדנה, על לוח הזמנים והמסגרת לסדנה והרעיון העומד בבסיס הסדנה שמצאתם. אם הצלחתם להתחבר לכל אלה, ככל הנראה מצאתם את הסדנה המושלמת עבורכם.

 

מתיחה

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מה היה לנו עד עכשיו?
סיבות לקבלת החזר מס
מידע נוסף
נגן וידאו
בדיקת זכאות להחזר מס
דקות
שניות