מתכוננים לפגוש כריש – איך תתארגנו נכון

במאמר הזה אתן מספר טיפים מרכזיים שמטרתם אחת – להצליח כמה שאפשר בכל פגישה עסקית עם כריש.

הכריש הוא איש עסקים טוב במיוחד, גדול שיודע לשאול בדיוק את השאלות הנכונות.

לפגישה עם כריש יש להגיע מוכנים במיוחד שכן כל דבר קטן עלול לסכל את הצלחת הפגישה.

הודעה חשובה - קבלו את הכסף שלכם חזרה!

שילמתם מיסים עודפים? המבצע הבא בשבילכם! כ-78% מהאזרחים זכאים ל-6,000₪ בממוצע.
ביחד עם חברת מגוון אסטרטגיה פיננסית אנחנו נדאג לכספי המיסים שלכם.
בדקו האם אתם זכאים במחשבון החזרי המס >>>

בדקו כמה כסף מגיע לכם ממס הכנסה. מלאו את שמכם המלא, מספר הטלפון ופרטי ההשתכרות שלכם וקבלו תשובה מהירה על גובה ההחזר.

 

נראות

הנראות שלך מהווה חלק עצום מהרושם הראשוני. הרושם הראשוני הוא חשוב במיוחד כאשר מדובר בכרישים שסומכים על האינטואיציות שלהם.

הנראות יוצרת בהחלט אינטואיציה חזקה – אם את או אתה משדרים רצינות, נכונות ומקצועיות, ברור שהכריש ירצה יותר לעשות איתך עסקים. כאשר מדובר בכרישים פרמטר משמעותי נוסף ומשמעותי מאוד הוא יזמות ויצירתיות.

לכן, מומלץ ללבוש חולצות מכופתרות, מכנסיים מחויטים ואלגנטיים, נעליים שמתאימות לסט. שני פריטים שיכולים להיות משמעותיים במיוחד הם גרביים נועזים שייתנו גם צבע וישדרו שלצד רצינות ונכונות את או אתה יצירתיים ונועזים, ניתן לייצר את התדמית הזו גם באמצעות עניבות עם הדפסים מיוחדים. שני אלו יכולים לסייע לך להטות את הכף בפגישה עם כריש.

 

חתן

שפת גוף

בדומה לנראות, שפת הגוף היא מכשיר משמעותי של הכריש להעריך אותך. כריש לא ירצה לעשות עסקים, עם מי שלא בטוח ברעיונות שלו, שהוא כפוף ולא מסתכל לעיניים כשמדברים אליו, אלו דוגמאות קטנות אך משמעותיות, שכן חוסר הביטחון עלול להראות על פגמים ברעיון – דבר שרוצים להימנע ממנו.

לכן, במטרה להראות שפת גוף בטוחה כמה שיותר, חשוב במיוחד בפתיחת הפגישה להסתכל לכריש בעיניים, ללחוץ לו את היד בביטחון (לשקשק חזק אך לא יתר על המידה, לכן יש לוודא שהיד איננה מיוזעת), לקבל את פניו זקופים באופן נינוח.

לא רק בלחיצת יד, כדאי להימנע מהזעת יתר משום שהיא מראה על לחץ, למרות שזיעה היא דבר טבעי, כדאי ללכת לשירותים ולהתרענן לפני הפגישה, דבר שמראה על הכנה מוקדמת ומשדר רושם מוצלח.

 

להיות עם כל הידע הרלוונטי

כאשר מגיעים לפגישה עם כריש, צריך להיות בעלי כל הידע המתאים על המוצר, ללא עיון בחומרים המונחים ליד השולחן, אלא באופן בטוח, שלו ונינוח. כאשר מגיעים לפגישה יש להגדיר מראש את המטרות של הפגישה, בהתאם למטרות הללו השליטה בידע מאפשרת להסיט את הדיון למקומות הנוחות לך באופן שאיננו מעורר חשד.

בנוסף, השליטה בידע מקנה ביטחון מסוים, בכוחו של הביטחון לעזור להיוותר רגועים. כל איש עסקים ובמיוחד כרישים יודעים לראות ביטחון, הביטחון והיציבות הם חשובים במיוחד. אולם, כדאי לשים לב לא להיות יותר מידי בטוחים שכן זה יכול להתפרש בתור זחיחות או כהצגה.

 

הכנה מוקדמת

הכנה מוקדמת מלבד לעזור עם ביטחון מראה השקעה בפגישה. בפועל משמעות הדבר היא להתכונן על כל שאלות, לוודא שהתשובות מניחות את הדעת, במידה ויהיו נוכחים נוספים להכיר את שמם ועדיף גם את פועלם.

 

לבוש יפה

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מה היה לנו עד עכשיו?
סיבות לקבלת החזר מס
מידע נוסף
נגן וידאו
בדיקת זכאות להחזר מס
דקות
שניות