משכנתא למסורבים -הסיבות והפתרונות

הבנק סירב לבקשה שלכם לקבלת משכנתא? במאמר מקצועי זה נבצע סקירה של הסיבות הנפוצות לסירוב מצד הבנק, וכיצד תוכלו בכל זאת לקבל משכנתא – דרך מסגרת חוץ בנקאית.

סירוב מצד הבנק לקבלת משכנתא: מהן הסיבות הנפוצות?

בישראל ישנם לקוחות של הבנקים אשר מוגדרים כמסורבי משכנתא. הסיבות לסירוב מצד הבנק הן רבות, אולם ניתן להצביע על מספר סיבות בגינן הבנק מחליט שלא להעניק משכנתא. הסיבה הראשונה והנפוצה נוגעת לתיק בהוצאה לפועל. למעשה, במידה ונפתח תיק בהוצאה לפועל, באופן אוטומטי החשבון שלכם מוגבל ולכן הבנק איננו יכול להעניק לכם משכנתא, עד לסיום ההליכים במשרדי ההוצאה לפעול. שנית, הבנקים בישראל כמו גם בעולם מבצעים בדיקת אשראי באמצעות חברות מקצועיות, וזאת בכדי לבחון את רמת הסיכון של כל לקוח. במידה ובבדיקה נמצא כי אתם בסיכון גבוה בשל פיגור בתשלומים, הון עצמי נמוך ביחס לשווי העסקה העתידית לרכישת הנכס, עיקול על החשבון וכן דירוג אשראי נמוך, הסיכוי שלכם לקבל משכנתא הוא אפסי. חשוב לציין בנקודה זו כי הבנק יכול לסרב להענקת משכנתא לא רק לרכישה של נכס חדש, אלא גם על נכס קיים, ולכן חשוב מאוד לבדוק מול הבנק מהי הסיבה לסירוב, בכדי לטפל בבעיה ולבצע את תהליך הרכישה על הצד הטוב ביותר.

מדדי משכנתא

הודעה חשובה - קבלו את הכסף שלכם חזרה!

שילמתם מיסים עודפים? המבצע הבא בשבילכם! כ-78% מהאזרחים זכאים ל-6,000₪ בממוצע.
ביחד עם חברת מגוון אסטרטגיה פיננסית אנחנו נדאג לכספי המיסים שלכם.
בדקו האם אתם זכאים במחשבון החזרי המס >>>

בדקו כמה כסף מגיע לכם ממס הכנסה. מלאו את שמכם המלא, מספר הטלפון ופרטי ההשתכרות שלכם וקבלו תשובה מהירה על גובה ההחזר.

 

קיבלתם סירוב לקבלת משכנתא? זה מה שעליכם לעשות

משכנתא למסורבים היא כבר לא חלום, וזאת בשל כניסה של חברות מקצועיות ופרטיות אשר מעניקות ליווי וסיוע פיננסי לצורך קבלת המשכנתא. לצערנו, מסורבים אינם מודעים באופן מלא לריבית והצמדה אותו מציע כל בנק לצורך קבלת משכנתא, ולכן בוחרים לפנות לכיוונים מפוקפקים במידה ואכן התקבל סירוב מהבנק. מדובר בטעות חמורה אשר עשויה לעלות ביוקר, ולכן חשוב לפנות לחברה מקצועית אשר מתמחה בייעוץ משכנתאות, לצורך הבנה של סיבת הסירוב מהבנק ובחינה של קבלת משכנתא דרך הבנק או דרך מסגרת חוץ בנקאית. משכנתא חוץ בנקאית ניתנת ע"י גוף פרטי, לרוב לתקופות קצרות של עד חמש שנים. למעשה, מדובר בדרך מצוינת לקבלת משכנתא, וזאת בשל העובדה כי באמצעות קבלת משכנתא במסגרת חוץ בנקאית ניתן לקבל זמן לצורך סגירת התיקים בהוצאה לפועל, החזר הלוואות קודמות וכו', ולכן ההלוואה הזו לצורך קבלת משכנתא הינה הלוואת "גישור". עם זאת, את ההלוואה צריך לקבל רק מחברה בעלת איתנות פיננסית אשר מעניקה ליווי אישי לכל אורך התהליך, בהתאם למצב הפיננסי הנתון.

 

רכישת נכס – הכירו את פסגה משכנתאות

פסגה משכנתאות הינה חברה מובילה בתחומה אשר מבינה כי לכל אדם יש את הסיפור האישי שלו, ולכן מעניקה ייעוץ פיננסי לצורך קבלת משכנתא חוץ בנקאית, בתנאי מימון נוחים. לתיאום פגישת ייעוץ ללא התחייבות עם יועצי המשכנתאות, חייגו 03-6127127 או השאירו פרטים באתר.

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מה היה לנו עד עכשיו?
סיבות לקבלת החזר מס
מידע נוסף
נגן וידאו
בדיקת זכאות להחזר מס
דקות
שניות