3 סוגי מחברות שחובה להשתמש בהם בבית עסק

לכל בית עסק יש את ההתנהלות השוטפת שלו. חלקם עוסקים במתן שירות ישירות ללקוח בתחומים כמו טיפוח, חלקם עוסקים במכירת מוצרים וחלקם במכירת שירותים – ייעוץ, טיפולים שונים ועוד אין ספור דוגמאות. כך או כך, כל בית עסק חייב להשתמש במחברות להתנהלות השוטפת, רישום ואף חלוקה ללקוח כחלק משירות או ייעוץ.

במאמר הבא, פירטנו על שלושת סוגי המחברות שחובה להשתמש בהם בכל בית עסק רציני.

 

הודעה חשובה - קבלו את הכסף שלכם חזרה!

שילמתם מיסים עודפים? המבצע הבא בשבילכם! כ-78% מהאזרחים זכאים ל-6,000₪ בממוצע.
ביחד עם חברת מגוון אסטרטגיה פיננסית אנחנו נדאג לכספי המיסים שלכם.
בדקו האם אתם זכאים במחשבון החזרי המס >>>

בדקו כמה כסף מגיע לכם ממס הכנסה. מלאו את שמכם המלא, מספר הטלפון ופרטי ההשתכרות שלכם וקבלו תשובה מהירה על גובה ההחזר.

המחברות שחובה להשתמש בהם בכל בית עסק

כחלק מהציוד הנדרש לתפקוד הרגיל של בית העסק, ישנם העזרים שמסייעים הן להתנהלות והן למתן השירות, כשאחד מהעזרים האלו הן המחברות. מחברות ממותגות ומעוצבות עם לוגו בית העסק מסייעות לעסק, מלבד התנהלות שוטפת בצורה אחידה וממלכתית, לשווק את עצמו וליצור רושם מקצועי על הלקוחות. אז מהם 3 סוגי מחברות מעוצבות שחייבות להיות בבית העסק?

 

מחברת ספירלה ממותגת

מחברת ספירלה נחשבת לאחת המחברות הנוחות לשימוש יומיומי. הן לרישום כספים, הערות, תיקי לקוחות והזמנות אישיות והן לחלוקה ללקוח במקרים בהם נעשים שיעורים תיאורטיים, מחברות ספירלה עם לוגו עסקי ועיצוב אישי הן הדרך הטובה ביותר להתנהלות מקצועית ורושם טוב על הלקוח. את מחברת הספירלה ניתן להזמין בכריכה רכה או קשה.

 

מחברת כריכה דמוית עור

בהמשך לחשיבות הרושם הראשוני, בעלי עסק רבים נמצאים חלק גדול מזמנם בפגישות – קולגות, ספקים, יועצים ולעתים אף משקיעים הם חלק מלוח הזמנים של בעל עסק. בכל הפגישות חשוב לייצר רושם ראשוני טוב, כזה שיגרום לעמיתים המקצועיים לקבל את תחושת הביטחון והמקצועיות. לכן, מחברת בעלת כריכה דמוית עור תיצור את הרושם הזה בדיוק – של מקצועיות, יוקרה ונחישות.

3 סוגי מחברות שחובה להשתמש בהם בבית עסק

 

מחברת בלוק

מחברת נוספת אשר נחשבת לנוחה במיוחד ומסייעת להתנהלות יומיומית בקלות היא הבלוק. ספירלה בחלק העליון של המחברת מסייעת לרישום ואיור, הן לעסק והן ללקוח. עסקים אשר חלק מסל השירותים שלהם דורש איור, שרטוט או רישום תרשימים ויחלקו ללקוחותיהם מחברות בלוק יסייעו ללקוחות להוציא את המיטב מהשירות, ויגבירו את ההנאה של הלקוח מבית העסק ואת הסיכוי שיחזור בהמשך.

בסופו של יום – לקוחות חוזרים הם ההכנסה הטובה ביותר.

 

איך בוחרים את המחברת המתאימה ומוציאים אותה לדפוס?

לאחר שבחרתם מחברת (או יותר) שהיא לגמרי חיונית לבית העסק שלכם, הגיע הזמן לבחור את בית הדפוס המתאים. בית הדפוס צריך להיות מקצועי ומתמחה במחברות מעוצבות, כך שתקבלו את השירות הטוב והמחיר האטרקטיבי ביותר.

לאחר התייעצות מול בית הדפוס וקביעת העיצוב הסופי לכריכה ולמחברות, הן יצאו לדפוס לפי הכמות והמחיר שסוכמו. לאחר קבלת המחברות במשלוח, תוכלו להתחיל לייעל את ההתנהלות השוטפת של העסק, לחזק את תחום השיווק ולהגביר את הרושם שהעסק מתיר על לקוחות קיימים, לקוחות פוטנציאליים וקולגות.

3 סוגי מחברות שחובה להשתמש בהם בבית עסק

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מה היה לנו עד עכשיו?
סיבות לקבלת החזר מס
מידע נוסף
נגן וידאו
בדיקת זכאות להחזר מס
דקות
שניות