מה עושה חוקר פרטי לאיתור חשבונות

הרבה מהפניות לחוקרים פרטיים מתעסקות בתחום הנקרא חקירות כלכליות. מטרתן של חקירות כלכליות היא לאתר מידע אודות כספים ונכסים של ארגונים עסקיים או אנשים פרטיים.

מטרת רוב החקירות הכלכליות היא לחשוף מידע כלכלי על אדם או על גוף עסקי לצרכים שונים. חקירה כלכלית יכולה להיות חקירה לצורך בדיקה סטנדרטית של האדם הפרטי או הארגון העסקי לפני שאנחנו מחליטים להיכנס איתם לשותפות כלכלית. במקרים אחרים מטרת החקירה היא לדלות מידע כלכלי שאנשים פרטיים או גופים עסקיים מנסים להסתיר.

כאשר גוף עסקי או אדם פרטי נמנע מלשלם את חובותיו הכספיים למלווים שלו, יש צורך בהתערבות משפטית כדי לתבוע את הכסף. במצב כזה יש צורך למצוא הכנסות, חשבונות ונכסים סודיים של החייבים בעזרתם הם יוכלו להחזיר לכם, המלווים, את כספכם. כדי לאתר את אותם חשבונות חסויים או נכסים מוסתרים, יש צורך לעיתים קרובות בחוקר פרטי מכיוון שגופי ההוצאה לפועל שאחראים לעשות זאת בדרך כלל עמוסים מאוד.

הודעה חשובה - קבלו את הכסף שלכם חזרה!

שילמתם מיסים עודפים? המבצע הבא בשבילכם! כ-78% מהאזרחים זכאים ל-6,000₪ בממוצע.
ביחד עם חברת מגוון אסטרטגיה פיננסית אנחנו נדאג לכספי המיסים שלכם.
בדקו האם אתם זכאים במחשבון החזרי המס >>>

בדקו כמה כסף מגיע לכם ממס הכנסה. מלאו את שמכם המלא, מספר הטלפון ופרטי ההשתכרות שלכם וקבלו תשובה מהירה על גובה ההחזר.

בתחום הפרטי, חקירות כלכליות משמשות בעיקר במקרי גירושין. בהליך גירושין נהוג לחלק את הרכוש בצורה הוגנת ואף לקבוע את המזונות בהתאם להכנסות. במצב בו אחד מבני הזוג מסתיר נכסים, הכנסות או חשבונות סודיים, במחשבה שבהעלמתם הם יוכלו להערים על בן הזוג השני, חקירה כלכלית תעזור לסיים את הגירושין בצורה היעילה וההוגנת ביותר, מבלי שהצד המרומה יגלה את ההפתעות מאוחר מדי.

כסף

איך מאתרים חשבונות בנק?

בכל המקרים של חקירה כלכלית, מכל הסיבות שפירטנו, אחד הדברים המרכזיים שעל החוקר הפרטי לעשות הוא לאתר חשבונות בנק סודיים.

הצעד הראשון על מנת לאתר חשבון בנק הוא חיפוש מעמיק בכל מאגרי המידע האפשריים הרלוונטיים וקבלת מידע ראשוני חשוב, ממנו אפשר להתחיל לבנות תכנית פעולה.

לאחר מכן, השלבים הבאים כוללים עבודת שטח. לרוב יש צורך במעקבים, האזנות והקלטות על מנת להשיג את המידע הנחוץ לאיתור החשבונות ולקישורם לארגון או לאדם הנחקרים. מידע זה בדרך כלל מוסתר ולא נמצא במאגרי המידע ולכן עבודת השטח של החוקר הפרטי היא כל כך חשובה.

קופת חיסכון

חשוב לזכור שעל החוקר הפרטי לפעול בצורה חוקית בלבד על מנת שהממצאים המתקבלים מהחקירה יהיו קבילים בעת הצורך בדיון בבית המשפט ויוכלו לשמש כיתרון עבורכם או על מנת להגיע להסכם עם הנחקר שיעדיף להתפשר לאחר גילוי החשבון הסודי. לכן, במקרים כאלה מומלץ וחשוב להתייעץ עם משרדי חקירות או עם חוקרים פרטיים עם מוניטין מכובד שפועלים בהתאם לחוק ועם רישיון של משרד המשפטים, על מנת להשיג את התוצאות המיטביות עבורכם.

החוקר הפרטי חייב להיות מקצועי ובעל ניסיון ועדיף גם שיהיה בעל מומחיות בתחום החקירות הכלכליות, שכן זהו תחום מאוד עדין שבחקירתו כדאי להיות מאוד זהירים ודיסקרטיים על מנת למנוע סיבוכים עם הצד השני.

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מה היה לנו עד עכשיו?
סיבות לקבלת החזר מס
מידע נוסף
נגן וידאו
בדיקת זכאות להחזר מס
דקות
שניות