מה חשוב לדעת לפני שמנסים להשיג הלוואה מהירה

כיום ניתן לקבל הלוואה מהירה ממגוון גופים החל מהבנקים, חברות האשראי, הפנסיה והביטוח וגופים פרטיים חוץ בנקאיים נוספים. כל הלוואה מהירה ניתנת בתנאים שונים לגבי גודל ההלוואה, אורך תקופת ההחזר והדבר הקריטי ביותר בתנאי ריבית שונים. במאמר זה נעסוק בחשיבות של הגורמים הללו ונפרט את כל המידע הדרוש לכם לקראת נטילת הלוואה מהירה, כולל לגבי העונש על פיגור בתשלומים.

 

מהבנק או מחברת האשראי

הלוואה בנקאית ניתנת בדרך כלל בריבית נמוכה יותר מאשר זו של חברות האשראי וגופים חוץ בנקאיים פרטיים מכיוון שהבנק יכול להעריך טוב יותר את רמת הסיכון. בהקשר זה דווקא הניסיון להשיג הלוואה מהירה מהבנק עשויה להעלות את הריבית וכך גם הנושא של מטרת ההלוואה. כאשר הלוואות אקספרס ניתנות למטרה מוגדרת אפשר להעריך את הסיכון טוב יותר.

הודעה חשובה - קבלו את הכסף שלכם חזרה!

שילמתם מיסים עודפים? המבצע הבא בשבילכם! כ-78% מהאזרחים זכאים ל-6,000₪ בממוצע.
ביחד עם חברת מגוון אסטרטגיה פיננסית אנחנו נדאג לכספי המיסים שלכם.
בדקו האם אתם זכאים במחשבון החזרי המס >>>

בדקו כמה כסף מגיע לכם ממס הכנסה. מלאו את שמכם המלא, מספר הטלפון ופרטי ההשתכרות שלכם וקבלו תשובה מהירה על גובה ההחזר.

 

מחברת הביטוח או הפנסיה

גובה הריבית נגזר מרמת הסיכון שהגוף המלווה לוקח על עצמו כפי שהוא מעריך בהתאם למספר גורמים שונים, לרבות דירוג האשראי של הלווה. ככל שניתנים ערבויות וביטחונות על ידי הלקוח לפירעון ההלוואה, כך רמת הסיכון עשויה לרדת. לכן הלוואה הניתנת כנגד קרן השתלמות או חיסכון פנסיוני יכולה להינתן בתנאי ריבית טובים מכיוון שרמת הסיכון על ההלוואה נמוך.

 

פריסת התשלומים

באופן עקרוני ולא משנה מי הגוף המלווה, ככל שתקופת ההלוואה ארוכה יותר כך תשלמו יותר ריבית על ההלוואה. לכן חשוב לקחת הלוואה מהירה במספר החזרים קטן ככל שניתן, תוך התחשבות ביכולת ההחזר שלכם לכל אורך תקופת ההלוואה. כאשר אתם עושים סקר שוק על תנאי ההלוואה ומציאת האופציה הטובה ביותר חשוב להשוות את התנאים לכל תקופת החזר.

 

לְהַלווֹת

פיגור בתשלומים ודירוג האשראי

חשוב גם לברר לגבי כל הלוואה את גודל הקנס על פיגור בתשלומים. אמנם כולנו מקווים שנוכל לעמוד בהתחייבויות הכלכליות שלנו, אך חשוב להבין מראש מה העלות הכלכלית של אי עמידה בהחזרים על ההלוואה. חשוב להבין שפיגור בתשלומים עלול גם לגרום לפגיעה בדירוג האשראי ולהשפיע על היכולות שלכם לקבל הלוואות עתידיות במידה ותזדקקו להם.

 

עמלת פירעון מוקדם

מומלץ לברר מראש אם ישנה אפשרות להחזר מוקדם של ההלוואה ללא עמלת פירעון. סיום ההלוואה לפני המועד משמעותו הקטנה של מספר התשלומים שעליהם נוספו הריבית וההצמדה. במקרים רבים, בעתיד צפויה הכנסה משמעותית מקרן השתלמות או ירושה וללווה יהיה כדאי מבחינה כללית לפרוע את ההלוואה לפני סיום תקופת ההחזר.

 

מציאת ההלוואה הטובה ביותר

לסיכום הנושא, במאמר זה התמקדנו בהלוואות מהירות וסקרנו את הגופים השונים מהם אפשר לקחת הלוואה שכזו. הרחבנו לגבי החשיבות של להשוות מראש את ההצעות השונות בתנאי ההלוואה לרבות, סכום ההלוואה, מספר התשלומים, העלות הכוללת בהתאם לגובה הריבית והעונש על פיגור בתשלומים. הלוואה מהירה יש לקחת לאחר סקר שוק ובתנאים המיטביים.

לְהַלווֹת

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מה היה לנו עד עכשיו?
סיבות לקבלת החזר מס
מידע נוסף
נגן וידאו
בדיקת זכאות להחזר מס
דקות
שניות