מה הקשר בין רבין ושמעון שבס – הכירו את הספר שיסביר לכם הכל

רובינו אינם מכירים את דמויות המשנה ששיחקו תפקיד משמעותי בהיסטוריה.

שמעון שבס הוא דוגמה מדויקת לדמויות הללו – את רבין כולנו מכירים, ואת שמעון העוזר שלו במשך 12 שנים איננו מכירים.

שמעון שבס היה דמות משמעותית בחייו של רבין ובהתנהלות הממשלתית בזמנו.

הודעה חשובה - קבלו את הכסף שלכם חזרה!

שילמתם מיסים עודפים? המבצע הבא בשבילכם! כ-78% מהאזרחים זכאים ל-6,000₪ בממוצע.
ביחד עם חברת מגוון אסטרטגיה פיננסית אנחנו נדאג לכספי המיסים שלכם.
בדקו האם אתם זכאים במחשבון החזרי המס >>>

בדקו כמה כסף מגיע לכם ממס הכנסה. מלאו את שמכם המלא, מספר הטלפון ופרטי ההשתכרות שלכם וקבלו תשובה מהירה על גובה ההחזר.

בעקבות הרצח הוא החליט לכתוב אוטוביוגרפיה אישית ובו בזמן כללית ורלוונטית לכולנו, כיוון שהיא עוסקת במדינה שלנו ובמעשה הנורא של רצח רבין.

 

מה הקשר ביניהם?

בזמן שרבין היה ראש הממשלה, שמעון שבס כיהן במספר תפקידים – עוזר אישי, מנכ"ל משרד ראש הממשלה, עוזר לשר הביטחון ועוד. הקשר בין השניים היה יותר מקשר טכני, נרקמה ביניהם חברות נפלאה שמלווה את שמעון שבס עד היום. רצח רבין היה משבר אישי ומשבר לאומי עבור שמעון שבס – הוא חש שהמדינה שהכיר נלקחה ממנו, וחשוב מכך – חברו היקר איננו עוד. הרעיון לכתוב את הספר עלה במוחו של שמעון שבס כבר לפני 25 שנה, לאחר הרצח, אך נדרשו שנים רבות כדי להוציאו לאור.

 

איפה ניתן לרכוש את הספר ומה המחיר?

שמו של הספר הוא "חבר", והוא מבטא את הקשר שין השניים. את הספר ניתן לרכוש בחנויות ספרים רבות או בתארי אינטרנט. מחירו של הספר בדרך כלל הוא 100 שלים, אך כיום ניתן לרכוש אותו בהנחות משמעותיות. הספר הזה יכול לשמש השראה לכל אזרח, לכן כדאי לכם להשקיע בו את הסכום הקטן הזה.

חמש ספרים

 

מה מטרת הספר?

לספר אין מטרה מובהקת כיוון שהוא איננו ספר היסטוריה או ספר הטפה, הוא מגולל סיפור אישי שמעורר למחשבה. שמעון שבס מעיד כי עבורו הספר הוא גם מקום לביטוי של עמדות חריפות לגבי גורמים שבעיניו אפשרו את רצח רבין – הפרקליטות, חלק מראשי הציונות הדתית ועוד. כמו כן, הספר יביא כל קורא לתהיות לגבי מדינת ישראל ועתידה, משום שהוא עוסק בסוגיות יסוד של המדינה שלנו.

 

למי הספר מתאים?

הספר מתאים לכל מי שמבקש להפוך לאזרח ער יותר, אכפתי יותר ומתעניין יותר. אמנם רבים מאתנו אינם מסכימים עם עמדותיו של שמעון שבס, או עם דרכו של רבין, אך הסיפור נוגע ללב ומעורר מחשבה. גם אם אתם נמנים עם אנשי הימין תוכל וליהנות מהספר, ולחזק את עמדתכם דווקא מתוך חשיפה לעמדת הנגד.

 

סיכום

רצח רבין הוא אירוע משמעותי בתולדות המדינה, והספר נוגע בו מנקודת מבט אישית מאוד, ובו זמנית לאומית וכללית. הספר מומלץ לכל אזרח כיוון שבכוחו לעורר למחשבות שיקדמו את המדינה. בנוסף, את הספר ניתן לרכוש בחנויות רבות היום והמחיר שלו נוח לכל כיס. אם אתם רוצים להפוך לאזרחים מעורבים יותר וליהנות מסיפור אישי נוגע ללב, כדאי לכם לקרוא את הספר.

 

 ספר פתוח

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מה היה לנו עד עכשיו?
סיבות לקבלת החזר מס
מידע נוסף
נגן וידאו
בדיקת זכאות להחזר מס
דקות
שניות