מה הסכום שצריך לשים בצד לשדרוג הבית לבית חכם

לא מעט בעלי בתים מעוניינים לשדרג את הבית שלהם ולעבור למערכות חשמל חכמות. ההסבה של בית לבית חכם יכולה לעלות לא מעט כסף, והנתון הזה מרתיע לא מעט אנשים. אנחנו כאן כדי לספר לכם כמה בדיוק צפוי לעלות לכם השדרוג לבית חכם, ובנוסף נעזור לכם להבין שגם אם התקציב שלכם לא גדול, המערכות הללו בהחלט נמצאות בהישג היד שלכם.

 

בית חכם

בשנים האחרונות בית חכם הופך להיות יותר ויותר פופולרי, ויש לכך סיבות טובות. מעבר לנוחות הרבה שיש במערכות חשמל מהסוג הזה, המערכות הללו גם מאפשרות לכם לחסוך הרבה מאוד כסף. לאחר כמה שנים שבהן המערכות הללו קיימות בהרבה מאוד מקומות ניתן לקבוע בצורה חד משמעית ששימוש במערוכת חשמל חכמות מוביל באופן ישיר לירידה בעלות החשמל החודשית.

הודעה חשובה - קבלו את הכסף שלכם חזרה!

שילמתם מיסים עודפים? המבצע הבא בשבילכם! כ-78% מהאזרחים זכאים ל-6,000₪ בממוצע.
ביחד עם חברת מגוון אסטרטגיה פיננסית אנחנו נדאג לכספי המיסים שלכם.
בדקו האם אתם זכאים במחשבון החזרי המס >>>

בדקו כמה כסף מגיע לכם ממס הכנסה. מלאו את שמכם המלא, מספר הטלפון ופרטי ההשתכרות שלכם וקבלו תשובה מהירה על גובה ההחזר.

 

מחיר

שאלת המחיר היא אולי השאלה המרכזית ביותר בנוגע לבית חכם, והמחיר הוא למעשה הגורם המרכזי שמונע מאנשים לגשת להתקנה של מערכות כאלו. המחיר להתקנה של בתים חכמים מתחיל מכמה אלפי שקלים בודדים, וניתן לומר שלמעשה אין לו גבול. ישנן מערכות מתקדמות מאוד שיכולות להגיע למחיר של מאות אלפי שקלים.

 

התאמת מערכת

כאשר מדברים על דירה בגודל ממוצע, חשוב לקבוע קודם כל מהן הציפיות שלנו ממערכות החשמל החכמה. אם כל מה שאנחנו רוצים זו מערכת שנוכל לשלוט עליה מהטלפון הנייד המחיר לא אמור להיות גבוה מידי, אולם ברגע שמדובר על התקנים שונים שאותם אנחנו מוסיפים בתוך הבית המחיר כמובן יעלה.

 

בית חכם

שדרוג בשלבים

אחד החידושים של השנים האחרונות הוא שניתן להתקין את מערכות הבית חכם בצורה מדורגת. מהיום כבר לא צריך בבת אחת לשדרג את כל הבית שלכם לבית חכם אלא ניתן לעשות את זה כתהליך, כך שבכל פעם תשדרגו אזור אחר בבית שלכם. בצורה הזו גם אם אין לכם תקציב מלא לשדרוג של הבית אתם יכולים להתחיל להנות מהיתרונות של בית חכם בחלק מהבית שלכם.

 

בחירת התקנים ומתגים

דבר נוסף שיכול להוזיל בצורה משמעותית את העלות של בית חכם הוא שימוש במוצרים זולים יותר. חלק מהעלות של כל בית חכם הוא מפסקים חדשים ומתגים לשליטה על המערכות. אם התקציב שלכם לא גבוה אתם בהחלט יכולים לקנות את המכשירים הזולים יותר, ובבוא העת תוכלו להחליף אותם בחדשים יותר.

 

לסיכום

התקנה של בית חכם יכולה לעלות לא מעט כסף, וזו הסיבה שלא מעט אנשים נרתעים מהתקנה של מערכת כזו. עם זאת, ניתן להוזיל את עלות ההתקנה על ידי ביצוע של התקנה בשלבים או בחירה של מכשירים זולים יותר. לא משנה מה אתם עושים חשוב לזכור שבסופו של דבר מערכת חכמה תאפשר לכם לחסוך הרבה מאוד כסף בצריכת החשמל, כך שההתקנה שלה היא בהחלט צעד שמשתלם לכם.

בית חכם

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מה היה לנו עד עכשיו?
סיבות לקבלת החזר מס
מידע נוסף
נגן וידאו
בדיקת זכאות להחזר מס
דקות
שניות