מהן העלויות של שירותי תמלול

שירותי תמלול הם שירותים נרחבים במיוחד, בהם עושים שימוש עשרות אם לא מאות ארגונים, עסקים וגופים במדינת ישראל בפרט ובעולם בכלל. שירותי תמלול הם אלו שמאפשרים העברה לדפוס של דברים שנאמרו בעל פה, ובאמצעות הטקסטים שמתקבלים מהם ניתן להסיק מסקנות, להפיק לקחים, ולהתקדם אל עבר קבלת החלטות. יצאנו לבדוק מהן העלויות של שירותי תמלול, כדי שאם גם אתם תצטרכו להשתמש בהם בשלב כזה או אחר – תדעו פחות או יותר למה לצפות.

 

מי משתמש בשירותי תמלול?

אז חשוב לפתוח ולהגיד עובדה שאולי ברורה לחלק מכם, אבל אולי לרבים מכם דווקא לא – שירותי תמלול הם שירותים סופר נרחבים, ומשתמשים בהם החל מצעירים ועד מבוגרים, ממקצועות כאלו ואחרים, ולצרכים שונים. היום ניתן לראות צמיחה גדולה במיוחד של חברות שמעניקות שירותי תמלול, משום שככל שהביקוש עולה – כך ההיצע הולך ומתרחב גם הוא בהתאם.

הודעה חשובה - קבלו את הכסף שלכם חזרה!

שילמתם מיסים עודפים? המבצע הבא בשבילכם! כ-78% מהאזרחים זכאים ל-6,000₪ בממוצע.
ביחד עם חברת מגוון אסטרטגיה פיננסית אנחנו נדאג לכספי המיסים שלכם.
בדקו האם אתם זכאים במחשבון החזרי המס >>>

בדקו כמה כסף מגיע לכם ממס הכנסה. מלאו את שמכם המלא, מספר הטלפון ופרטי ההשתכרות שלכם וקבלו תשובה מהירה על גובה ההחזר.

 

מה קורה בפועל בשירותי תמלול?

מה שקורה בשירותי תמלול הוא למעשה קבלת הקלטה מסוימת, והפיכה שלה לטקסט כתוב. הרבה פעמים התמלול נעשה בזמן אמת, כלומר בזמן שאדם מסוים מדבר יושב המתמלל ומתעד את דבריו בכתב. כמובן ששירותי תמלול משתנים בהתאם לסיטואציה. למשל, בבתי המשפט נמצא באופן קבוע מתמלל שהופך את כל הנאמר בזמן הדיון לטקסט כתוב, לעומת תמלולים שנעשים לצורך הגשת עבודה סמינריונית, למשל, ומתבססים על הקלטות של שיעורים, סדנאות והדרכות שכבר נעשו בעבר.

 

העלויות של שירותי תמלול – על אילו סכומים מדובר כאן בעצם?

אז הגיע הזמן שנסתכל קצת יותר על המספרים בפועל. ראשית, על מנת לוודא שאתם מקבלים עלויות הגיוניות והוגנות של שירותי תמלול, תוכלו לקרוא מגזין פיננסי שמרכז מידע סופר חשוב עבור תמחורים, שירותים ועלויות בשוק. אם נסתכל באופן ספציפי על שירותי תמלול, נגלה שהמחירים שלהם יכולים להשתנות בהתאם לסוג השירות שאותו תבקשו לקבל.

המחיר עבור שירותי תמלול יכול להיקבע בהתאם לאורך ההקלטה, בהתאם לסוג ההקלטה, בהתאם לסוג התמלול – בזמן אמת או מתוך הקלטה, בהתאם לאורך הטקסט שיתקבל – לפי מילה או לפי מספר עמודים, בהתאם להאם השירותים כוללים גם עריכה של התמלול והפיכתו לטקסט כתוב שערוך היטב ועוד. ככלל, ניתן למצוא מחירים שונים של בין 6 ש"ח ל-9 ש"ח לדקת תמלול, מחירים "פיקס" של בין 100 ש"ח ל-200 ש"ח עבור תמלול ועוד.

תמלול - אודיו לטקסט

 

איך בוחרים את הספק שיעניק שירותי תמלול?

בחירת הספק שיתן לכם שירותי תמלול היא בחירה לא פחות מקריטית. בסופו של דבר, הצורך שלכם בתמלול נובע מתוך הצורך שלכם להשתמש בטקסט הכתוב, ולכן הוא צריך להיות מדויק ולבטא את כל מה שנאמר בעל פה בהקלטה או בזמן אמת. לכן, כדי לבחור בצורה טובה יש להקפיד על קריטריונים של מקצועיות, שירות, זמינות וחוות דעת קודמות. כל עוד תקפידו על בחירה נכונה לפני שתקבלו את שירותי התמלול, תוכלו להבטיח לעצמכם קבלת תוצאות מצוינות לעבודה. בהצלחה!

ילדה מתמללת אודיו באמצעות מחשב נייד

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מה היה לנו עד עכשיו?
סיבות לקבלת החזר מס
מידע נוסף
נגן וידאו
בדיקת זכאות להחזר מס
דקות
שניות