מהן העלויות של בניית חנות אונליין

אז יש לכם עסק, ואתם רוצים לפתוח אותו לגולשים באינטרנט, כמה זה הולך לעלות לכם? מעבר לבנייה הבסיסית של האתר הכורכת תשלום ישנם כמה תוספים בסיסיים נוספים שכדאי לשקול ולשכלל לתקציב שלכם. על העלויות ותוספים המומלצים נרחיב בהמשך.

 

בניית חנות אונליין ברשת

עלות בניית אתר מושפעת מ-3 מרכיבים עיקריים.

הודעה חשובה - קבלו את הכסף שלכם חזרה!

שילמתם מיסים עודפים? המבצע הבא בשבילכם! כ-78% מהאזרחים זכאים ל-6,000₪ בממוצע.
ביחד עם חברת מגוון אסטרטגיה פיננסית אנחנו נדאג לכספי המיסים שלכם.
בדקו האם אתם זכאים במחשבון החזרי המס >>>

בדקו כמה כסף מגיע לכם ממס הכנסה. מלאו את שמכם המלא, מספר הטלפון ופרטי ההשתכרות שלכם וקבלו תשובה מהירה על גובה ההחזר.

 

  1. שכירות מול רכישה

בניית אתר מכירות בצורה הזולה ביותר מתבצעת דרך חברה לבניית אתרים. החברה קונה את שם האתר על מנת להבטיח בלעדיות ובונה את שלד האתר, תהליך שכולל בעיקר קישור לשוניות לדפים המתאימים בצורה מתפקדת, יצירה ואבטוח של מנגנון החיוב באתר, ומציאת ונטרול באגים בתפעול האתר.

האתרים האלו לרוב מאפשרים 2 אופציות, שכירות ורכישה. בשכירות החנות שלכם נשארת בבעלות החברה המפתחת ואתם תשכרו אותה מהם, וברכישה האתר עובר לבעלות מלאה שלכם. ממש כמו ברכישה מול שכירות של נכס ממשי, רכישה עולה יותר אך גם משתלמת יותר.

 

  1. עיצוב

העיצוב קובע איך האתר יראה ואיך הגולשים יתנהלו בתוך האתר. ישנן תבניות קיימות שניתן להלביש על האתר שלכם שיורידו עלויות, מכיוון שנדרש רק העתקה של קוד קיים, אך זה בא על חשבון נראות האתר וייחודיותו.

מהן העלויות של בניית חנות אונליין

עיצוב לחנות שנבנה בהאמה אישית יעלה יותר אך יאפשר לכם לרדת לפרטים הקטנים ביותר, ולמצוא דרכים מעניינות יותר ליצור אינטראקטיביות של המשתמשים עם האתר, שלא לדבר על התבלטות החנות מול חנות אונליין מתחרה.

 

  1. תוספים לחנויות אונליין

ישנם כמה דברים מובנים מאליהם בעת פתיחת חנות אונליין, כמו דף בית, פיצול לקטגוריות לפי קטלוג המוצרים, הוספת תמונות וכדומה. בנוסף לדברים הבסיסיים ישנם תוספים שיכולים להיות רלוונטיים או לא, בהתאם לאופי החנות והעדפותיכם האישיות. דרך טובה לחסוך בעלויות היא סינון התוספים הנדרשים.

 

תוספים נפוצים

  • ביקורות גולשים – תוכלו להחליט אם באתר שלכם תהיה אופציה לביקורות, ועד כמה החלק הזה של האתר יהיה אינטראקטיבי.
  • מועדון לקוחות – בחנות אונליין מועדון לקוחות או תוסף פופולארי אך לא הכרחי, ובעיקר משפיע על הרשמה, שמירת פרטים אישיים, והטבות.
  • התאמה לסמארטפון – תוסף זה אמנם אינו מהבסיסיים של כל חנות אונליין אך הוא כן תוסף חובה לכל חנות וירטואלית שרוצה למשוך גולשים רבים, שכן השימוש בטלפונים סלולאריים לגלישה, רכישה, ועיון הולכת ונהיית נפוצה יותר עם השנים.
  • ספירת מלאי – תוסף זה עוזר לכם יותר מאשר לגולשים ברמה האופרטיבית, זו דרך דיגיטלית להיות במעקב אחרי הפריטים שנקנו כך שלא נוצר מצב שמישהו מזמין מהחנות שלכם מוצר שאזל מהמלאי, נוסף על כך שתוכלו למלא את המלאי לפי הצורך ולא להישאר עם עודפים או חוסרים.

 

לסיכום

בניית אתר אונליין הוא צעד הכרחי כמעט לכל עסק, גם כשמדובר בעסק וירטואלי לגמרי וגם במקרים של חנות פיזית שרוצה להרחיב את מספר הלקוחות שלה. 3 המשפיעים האלו יוכלו לעזור לכם לצמצם עלויות בעת הקמת אתר.

מהן העלויות של בניית חנות אונליין

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מה היה לנו עד עכשיו?
סיבות לקבלת החזר מס
מידע נוסף
נגן וידאו
בדיקת זכאות להחזר מס
דקות
שניות