למה תגובות באינסטגרם חשובות לעמודים עסקיים?

קידום עסקים מושקע באינסטגרם מביא לעוקבים רבים, המייצרים אינטראקציה החשובה לעסקים על מנת שיהיו חשופים וישיגו לקוחות נאמנים.

המאמר יסביר מדוע התגובות של העוקבים באינסטגרם חשובות לעמודים העסקיים.

 

הודעה חשובה - קבלו את הכסף שלכם חזרה!

שילמתם מיסים עודפים? המבצע הבא בשבילכם! כ-78% מהאזרחים זכאים ל-6,000₪ בממוצע.
ביחד עם חברת אינדיגו פיננסים אנחנו נדאג לכספי המיסים שלכם.
בדקו האם אתם זכאים במחשבון החזרי המס >>>

בדקו כמה כסף מגיע לכם ממס הכנסה. מלאו את שמכם המלא, מספר הטלפון ופרטי ההשתכרות שלכם וקבלו תשובה מהירה על גובה ההחזר.

יוצרים אינטראקציה עם העוקבים

כל מותג או גוף עסקי שרוצה לקדם את העמוד העסקי שלו באינסטגרם צריך לייצר אינטראקציה עם העוקבים שלו באמצעות לייקים, תגובות, צפיות ושיתופים. מדוע? לאינסטגרם יש אלגוריתם המזהה את האינטראקציה עם העוקבים. כאשר הוא מזהה שהעוקבים מגיבים לפרסומים של העמוד העסקי, עושים להם לייקים וכד', הוא מעלה אותם בדרגה וחושף אותם לעוד משתמשים המתעניינים בתכנים שלהם. האלגוריתם למעשה עושה פילוח של המשתמשים הרבים ברשת על פי גיל, מגדר, אזור גיאוגרפי, תחומי ענין ועוד וכך מתאים את החשיפה לקהל היעד של העסק. נניח ומשתמשים מסוימים מתעניינים בשיפוץ הבית הם יקבלו חשיפה לעסק המפרסם ריהוט למרות שהם לא עוקבים אחר העמוד העסקי שלו. זאת הודות לאלגוריתם המעלה את הדף העסקי בעקבות העוקבים של העסק שהגיבו וסימנו לו לייקים.

 

האם עסק צריך רק תגובות חיוביות על מנת להיחשף?

הקהל הישראלי לא תמיד מפרגן לעסקים וייתכן שיהיו עסקים שלצד התגובות המפרגנות יקבלו גם תלונות או תגובות פחות טובות. האם זה משמעותי לחשיפה של העמוד העסקי שלהם באינסטגרם? – בפירוש לא! ידוע שלא הכל ורוד וצריך לעיתים לקבל ביקורת מהקהל על מנת להשתפר. עם זאת, לא משנה מה הן התגובות מבחינת החשיפה של העמוד העסקי כל עוד נוצרת אינטראקציה עם העוקבים. העסק יכול להגיב לתגובות, לצ'פר את הלקוחות, להראות שאכפת לו וכך להגדיל את רמת האינטראקציה איתם. אך מה עושה עסק שאין לו מספיק עוקבים, תגובות או לייקים?

 

קניית תגובות ולייקים

כיום ניתן לקדם עסק ולתת לו דחיפה רצינית ומשמעותית באמצעות קניית חבילה של עוקבים, תגובות ולייקים. הדבר היחידי שיש לתת עליו את הדעת הוא קניית לייקים לאינסטגרם שאינם מזויפים. כלומר, יש לקנות אך ורק לייקים, תגובות ועוקבים אמיתיים של משתמשים בעלי חשבונות פעילים על מנת שהאלגוריתם של אינסטגרם יזהה אותם ככאלו. כאשר קונים לייקים או תגובות מזויפות אין להן משמעות והם עלולים אף להזיק לעמוד האינסטגרם. הדרך הטובה ביותר היא להתחבר לספק לייקים ותגובות אמין ואיכותי עם הצלחות מוכחות וחוות דעת חיוביות ולקבל עליהם אחריות. מקדמי אתרים מקצועיים ידעו להפנות את העסק שלכם לספקים אמינים אך ניתן לעשות זאת גם לבד באמצעות חיפוש מדוקדק ברשת. כדי להיווכח בקידום החשיפה של העסק מומלץ לקנות בתחילה כ-500 עוקבים ובאותה מידה גם לייקים ותגובות ולראות כיצד הם ישפיעו על העמוד העסקי שלכם. עליתם בדרגה? נחשפתם לעוד משתמשים אליהם אתם רוצים להגיע? – תוכלו לקנות עוד עוקבים עם תגובות ולייקים ולהמשיך אל עבר התהילה.

לייק

 

לוגו של אפליקציה

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מה היה לנו עד עכשיו?
סיבות לקבלת החזר מס
מידע נוסף
נגן וידאו
בדיקת זכאות להחזר מס
דקות
שניות