כמה מרוויח סוכן ביטוח?

לאיפה שלא תסיטו את המבט שלכם, תבחינו במרחבי הקניונים, בשלטי החוצות, כמו גם בפרסומות בטלוויזיה את ההדרה של סוכן הביטוח. ומה הפלא שיש מאות מהם ברחבי מדינת ישראל. קיימות מספיק סיבות, אשר בעקבותיהן המון אנשי מקצוע בוחרים להיות סוכני ביטוח. נראה שככל שהם מתרבים, כך הולך הביקוש וגדל למקצוע הזה. ועולה השאלה החשובה – מה שכר של סוכן ביטוח? אז זה תלוי באמת אם אתם עצמאיים, או לחלופין שאתם מועסקים בחברת ביטוח. כך או כך, סוכן ביטוח מרוויח יפה למדי. כאשר הוא עצמאי, הוא אחראי לרווחים שלו, ויכול להכפיל ולשלש אותם בכל זמן נתון.

OS_Orin-Shpalter_logoShakuf_black

האם סוכן ביטוח יכול לסייע לבני אדם להרגיש טוב יותר?

במידה וטמונה בכם האהבה הבסיסית של סיוע לבני אדם להרגיש טוב יותר, כי אז המקצוע של סוכן ביטוח יתאים לכם מאוד. כאשר אתם מוכרים לפלוני אלמוני חבילה של ביטוחים, למעשה אתם מוכרים לו הגנה מפני בעיה כלכלית בעתיד, שקט נפשי, וטוויה של רשת ביטחון. הביטוחים שתמכרו ללקוחות שלכם עשויים להיות להם לעזר רב בתרחישים בעייתיים, כגון – שריפה במקום המשכן הקבוע שלהם. הם יכולים לסייע למי שחלה במחלה קשה, נאלץ להפסיק את עבודתו, וכמובן איבד את מקור הפרנסה שלו.  יש המון יתרונות בסיוע לבריות, זה יגרום לכם להרגיש תחושות מעולות. כמו כן, זה יותיר אתכם בריאים יותר, עם פוטנציאל לחיות יותר שנים באושר ובסיפוק מרביים. ואם נבחן את השאלה העקרונית – כמה מרוויח סוכן ביטוח?

הודעה חשובה - קבלו את הכסף שלכם חזרה!

שילמתם מיסים עודפים? המבצע הבא בשבילכם! כ-78% מהאזרחים זכאים ל-6,000₪ בממוצע.
ביחד עם חברת מגוון אסטרטגיה פיננסית אנחנו נדאג לכספי המיסים שלכם.
בדקו האם אתם זכאים במחשבון החזרי המס >>>

בדקו כמה כסף מגיע לכם ממס הכנסה. מלאו את שמכם המלא, מספר הטלפון ופרטי ההשתכרות שלכם וקבלו תשובה מהירה על גובה ההחזר.

נציין את המובן מאליו – תלוי איפה אתם לומדים. במידה ותירשמו לקורס סוכן ביטוח למכללת  אורין שפלטר, תזכו להיות סוכני הביטוח המובילים במדינת ישראל. תרכשו מיומנויות פרקטיות, שימצבו אתכם בקדמת הבימה. מפה הדרך קצרה להרוויח שכר ממש מעולה, שכמובן תלוי במה שתיישמו מהלימודים שצלחתם באורין שפלטר.

 

האם מומלץ להיות סוכן ביטוח כי כל האנשים פשוט חייבים לרכוש ביטוחים?

מי שמעוניין להיות סוכן ביטוח, כדאי שיטמיע שמדובר על ענף שנחשב כירוק עד. מאז ומתמיד הייתה דרישה לסוכני ביטוח, ולעולם בני אדם לא יפסיקו להזדקק לרכישה של ביטוחים. יש המון תרחישים בחיים של אנשים, שמביאים אותם להיות בשוקת שבורה. מצבים קשים, שהם ממש נזקקים לסיוע המידי שלכם. כיום, יותר מתמיד, הבריות השכילו להבין את היתרונות הרבים שטמונים ברכישה של ביטוחים. עובדה זאת כשלעצמה תגרום לכך שמעולם לא תחסר לכם עבודה בתור סוכני ביטוח. ככל שתשפרו את יכולות המכירה שלכם, כך תתכתבו בהצלחה עם השאלה – כאשר מדובר על לימודי סוכן ביטוח, מהו שכר של סוכן? הכול בעצם תלוי בכם. תהיו יותר שירותיים ועוצמתיים, תמכרו יותר ביטוחים, ובפועל תרוויחו יותר כסף. תפעלו למען הלקוחות הפוטנציאליים שלכם, והשכר שלכם יאמיר כלפי מעלה. תהיו יצירתיים, תחשבו מחוץ לקופסה, או תפרסמו את עצמכם – תוכלו להרוויח הרבה כסף מהעיסוק בתור סוכני ביטוח.

אורין שפלטר

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מה היה לנו עד עכשיו?
סיבות לקבלת החזר מס
מידע נוסף
נגן וידאו
בדיקת זכאות להחזר מס
דקות
שניות