כמה יעלה לכם ביטוח פספורט קארד לאדם אחד

כעת שסוף סוף השמיים נפתחים ואנחנו יכולים לחזור ולטייל בעולם, אסור לנו לשכוח שעדיין ישנן סכנות ואכן גם המגיפה נמצאת תחת קטגוריית הסכנות הללו. לכן, עלינו לגלות אחריות ולהגדיל ראש באמצעות הקמת ביטוח נסיעות לחו"ל מקיף, שקוף ומשתלם.

אם הספקתם לטוס לפני תקופת הקורונה בוודאי אתם זוכרים את ביטוחי הנסיעות הקלאסיים, שבפועל מבטחים אתכם עבור מעט מאד מצבים. כמובן שאף אחד לא רוצה להתקל בסיטואציה רעה בזמן שהות בחו"ל אבל בואו נודה שזו בהחלט אפשרות ולכן אי אפשר להגיד "לי זה לא יקרה". מה שאנחנו צריכים באמת זה ביטוח בריאות שמחזיר לנו את דמי הפיצויים במהרה, אבל שגם יידע לסייע לנו להתמצא בחו"ל בעת צרה שכזו.

 

הודעה חשובה - קבלו את הכסף שלכם חזרה!

שילמתם מיסים עודפים? המבצע הבא בשבילכם! כ-78% מהאזרחים זכאים ל-6,000₪ בממוצע.
ביחד עם חברת מגוון אסטרטגיה פיננסית אנחנו נדאג לכספי המיסים שלכם.
בדקו האם אתם זכאים במחשבון החזרי המס >>>

בדקו כמה כסף מגיע לכם ממס הכנסה. מלאו את שמכם המלא, מספר הטלפון ופרטי ההשתכרות שלכם וקבלו תשובה מהירה על גובה ההחזר.

מהו ביטוח פספורט קארד

לפני שנדבר על פספורט קארד מחיר הביטוח מהו, בוודאי תהיתם איפה באמת תמצאו ביטוח בריאות שמכסה אתכם באופן מקיף ולא רק מבטיח הבטחות, אז ביטוח פספורט קארד הוא התשובה. הסיבה לכך היא שחברה זו השכילה ממזמן להבין שהצורך האמתי של תיירים ישראליים בחו"ל הוא קודם כל ביטחון. משמע אם אנחנו נקלעים לסיטואציה רפואית, חמורה יותר או פחות, מה ששולט בנו קודם כל זה הלחץ.

חברת פספורט קארד בהתאם לכך מספקת לכם שירות מהיר מכל מקום בעולם, באמצעותו היא פורשת לכם את כל מוקדי הרפואה שנמצאים קרוב אליכם וכך תוכלו לדעת לאן צריך ללכת. לצד זה, החברה ייצרה אשראי מיוחד’ שניתן לכם לאחר הקמת הביטוח’ שפותר אתכם מלשלם ישירות עבור טיפול רפואי ואז להמתין להחזר הפיצוי מחברת הביטוח בשלב מאוחר יותר.

 

מחיר הביטוח

אם תרצו להקים ביטוח מהיר עבורכם, הילדים, או חברי משפחה נוספים, דעו שניתן לעשות זאת ממש עד רגע הטיסה, אבל לא אחרי. המחיר של ביטוח לאדם יחיד, בכל גיל, הוא אך ורק 2.70$ ליום בלבד, בהתאם למדינה אליה אתם טסים. כך למשל תוכלו להרכיב עם פספורט קארד תוכניות ביטוח שמתאימות לטיול שלכם, או אפילו להגדיל אותן לביטוח משפחתי במחיר משתלם. משמע, אנחנו משלמים בדיוק בהתאם לתאריכי הטיסה שלנו ואנחנו מקבלים כיסוי מלא שמגן עלינו, אבל אם נבחר גם על מכשירים אלקטרוניים שונים והכבודה שאנחנו לוקחים ומחזירים עמנו.

 

לִנְסוֹעַ

השורה התחתונה

ביטוח נסיעות לחו"ל הוא מוצר חובה טרם כל טיסה ולא משנה לכמה זמן. יחד עם זאת, לעומת העבר, אנחנו חייבים להיות מודעים למה אנחנו מבטחים ושאנחנו מרגישים בטוחים ברגע שגלגלי המטוס מורמים. ביטוח של פספורט קארד הוא הביטוח המקיף והשקוף ביותר שניתן למצוא, המסייע לנו לא רק בתשלום עבור טיפול במחיר יום יומי זול, אלא הוא מסייע לנו גם במציאת סיוע וליווי מלא לאורך כל התקרית ועד החזרה שלנו בבטחה ארצה.

ביטוח כרטיס דרכון

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מה היה לנו עד עכשיו?
סיבות לקבלת החזר מס
מידע נוסף
נגן וידאו
בדיקת זכאות להחזר מס
דקות
שניות