חיסכון לכך ילד- כך תבטיחו את העתיד של הילד שלכם

מזל טוב! נולד לכם ילד חדש ועכשיו הגיע הזמן לדאוג כדי שיהיה לו את החיים הכי טובים ומאושרים שאפשר. אחת הדרכים החכמות להתחיל היא כמובן לחשוב על העתיד הכלכלי של היד. כיום המדינה יצאה עם תכנית מיוחדת הנקראת חיסכון לכל ילד שפועלת כדי לייצר לילדנו קופה בעל ערך צבור שתשמש את הילד כשיגדל וייצא לחיים העצמאיים שלו. היופי בשיטה הזו היא שככל שתיכנסו אליה יותר מוקדם כך תפיקו ממנה את המירב לכן אנחנו ממליצים לכם להיכנס אליה כבר מרגע שיש לכם כח להתמודד עם הניירת לאחר הלילות בלי השינה.

 

אז איך התכנית עובדת?

ברגע שאתם עוברים את התהליך הבירוקרטי, התכנית מתחילה לעבוד דרך ביטוח לאומי. בכל חודש ביטוח לאומי יפקד סכום של 52 ₪ לחשבון שנפתח אצל אחת מקופות הגמל או אצל אחד הבנקים בישראל. הערך ייצבר כל שנה והעלויות של תיק ההשקעות או החשבון בבנק ישולמו עד גיל 21 על ידי הביטוח הלאומי. בנוסף, אתם תוכלו לבחור אם אתם רוצים להכפיל את סכום החיסכון ולהפקיד בעצמכם עוד 52 שקלים לקופה כדי להגדיל אותה עוד יותר.

הודעה חשובה - קבלו את הכסף שלכם חזרה!

שילמתם מיסים עודפים? המבצע הבא בשבילכם! כ-78% מהאזרחים זכאים ל-6,000₪ בממוצע.
ביחד עם חברת מגוון אסטרטגיה פיננסית אנחנו נדאג לכספי המיסים שלכם.
בדקו האם אתם זכאים במחשבון החזרי המס >>>

בדקו כמה כסף מגיע לכם ממס הכנסה. מלאו את שמכם המלא, מספר הטלפון ופרטי ההשתכרות שלכם וקבלו תשובה מהירה על גובה ההחזר.

 

מה עדיף לבחור? קופת קמל או בנק?

כמובן שיש כאן המון שיקולים שונים ושזה קשור מאוד לאופי שלכם וליכולת שלכם להיות קשובים לחסכון, אך יש כמה יתרונות ברורים לכל צד. השקעה בבנק היא השקעה בטוחה יותר. הריבית ידועה וברורה ואין הרבה הפתעות, הכסף נשאר בבנק ולא יוצא לטיול הרפתקאות ברחבי הבורסה. המון דברים יכולים לקרות עם השנים לכן יש משהו מרגיע בידיעה שהכסף בטוח ב"כספת". מצד שני, כמות הכסף שאפשר לצבור בבנק היא די מוגבלת משום שהריבית בדרך כלל די נמוכה והכסף ייצבר לאט, אולי לאט מידי. השקעה בתיק השקעות יכולה למנף את החסכון הזה עוד יותר וכך תצליחו ליצור חסכון לכל ילד שיהיה מספיק משמעותי בשביל באמת להצליח לנצל אותו ולהפיק ממנו את המירב. גם אם יש ירידות בבורסה, בסופו של דבר היא תמיד תעלה בסוף ואין ספק שלאורך שנים היא תעשה תשואה גדולה יותר.

 

אילו מסלולים יש בכל אחד מהאופציות?

גם בתוך הבנק ובתוך בית ההשקעות יש כמה נתיבים בהם תוכלו לבחור. חשוב מאוד שתתייעצו עם סוכן מראש כדי שתדעו איזו מסלול יתאים ביותר לכם ומה אומרת כל שיטה וכל מסלול. בבתי ההשקעות השוני הינו לפי גודל הסיכון אותו אתם תרצו לקחת ויש אפילו מסלולים המותאם להלכה המוסלמית ולהלכה היהודית. בבנק החלוקה הינה לפי סוג הריבית ולפי השיקול שבין אופציה לתחנות יציאה או ללא תחנות יציאה. אנו ממליצים לכם מאוד לחשוב טוב ולהתייעץ אבל כמובן להתחיל כמה שיותר מוקדם כדי שהכסף ייצטבר וייצטבר. בהצלחה!

קופה

דולרים

 

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מה היה לנו עד עכשיו?
סיבות לקבלת החזר מס
מידע נוסף
נגן וידאו
בדיקת זכאות להחזר מס
דקות
שניות