חוות דעת כלכלית – באילו מקרים כדאי להשיגה ומתי זה אפילו חובה

תביעה בבית המשפט היא אירוע שאתם אף פעם לא יכולים לדעת כיצד הוא יסתיים.

גם אם אתם בטוחים בצדקתכם, חשוב מאוד שתעשו את כל ההכנות הנדרשות כדי להגיע לבית המשפט כמה שיותר מוכנים, אחד הדברים שיכולים מאוד לסייע לכם בבית המשפט הוא חוות דעת כלכלית מטעם מומחה כלכלי.

אם אתם לא יודעים על מה מדובר, כל הפרטים כאן לפניכם.

הודעה חשובה - קבלו את הכסף שלכם חזרה!

שילמתם מיסים עודפים? המבצע הבא בשבילכם! כ-78% מהאזרחים זכאים ל-6,000₪ בממוצע.
ביחד עם חברת מגוון אסטרטגיה פיננסית אנחנו נדאג לכספי המיסים שלכם.
בדקו האם אתם זכאים במחשבון החזרי המס >>>

בדקו כמה כסף מגיע לכם ממס הכנסה. מלאו את שמכם המלא, מספר הטלפון ופרטי ההשתכרות שלכם וקבלו תשובה מהירה על גובה ההחזר.

 

חוות דעת כלכלית

בית המשפט לעיתים נדרש להכריע בתביעות שבהן יש תחום מומחיות שלא בהכרח קיים אצל שופטים. בין אם מדובר על הערכה של נזק או אולי מצב רפואי של אחד הצדדים בדיון, במקרים מהסוג הזה יש צורך להביא לבית המשפט חוות דעת של איש מקצוע. אם אתם זקוקים לחוות דעת כלכלית, אילון אוריאל הוא בדיוק מה שיעזור לכם.

מי שכותב חוות דעת כלכלית נדרש בראש ובראשונה להבנה עמוקה של התחום שעליו הוא כותב, אך לא פחות חשוב מכך עליו לתרגם את ההבנה המקצועית שלו לשפה שתהיה ברורה לצדדים במשפט. חשוב לבחור במומחה כלכלי שיוכל לתת לכם מענה בשתי השדות הללו גם יחד. אם אתם זקוקים למומחה כלכלי אילון אוריאל יוכל ללוות אתכם במשך התהליך עד לקבלת התוצאה הרצויה.

אם אתם מתלבטים, לפניכם מספר מקרים שבהם כדאי מאוד שתקחו חוות דעת כלכלית:

 

איש משפט
  1. דיני משפחה

בדיני משפחה, כאשר הכוונה בעניין הזה היא בעיקר לדיני גירושין, חוות דעת כלכלית יכולה לסייע לכם מאוד. בין אם מדובר על הוכחה של מסוגלות כלכלית לגידול ילדים, או אולי נתונים חשובים שיכולים לעזור לכם בחלוקת הרכוש, חוות דעת כלכלית שכתובה בצורה הנכונה יכולה לעזור לכם לצלוח את הליך הגירושין כפי שאתם מעוניינים.

 

  1. סכסוך עבודה

סכסוכי עבודה הם אולי התחום שבו החשיבות של חוות דעת כלכלית היא הברורה מכולם. בכל סכסוך עבודה שני הצדדים בראש ובראשונה יאבקו על סכומי כסף, שבדרך כלל יהיו גם סכומי כסף גדולים. חוות דעת כלכלית במקרים הללו נועדה להוכיח על פי הנתונים היבשים את צדקת דרככם ותעזור לכם לקבל הכרעה שתיטיב אתכם.

 

  1. תביעת נזיקין

בתביעת נזיקין פעמים רבות יהיה עליכם להוכיח נזק כלכלי שהוא מעבר לנזק של הפגיעה עצמה. בין אם מדובר על נזקי גוף או על נזקי רכוש, התביעה עצמה לא תמיד תוכל להוביל אתכם לפיצוי מלא על כל הנזק שנגרם לכם. בדיוק במקרים הללו חוות דעת כלכלית תוכל לקחת בחשבון את כל הנזק שנעשה לכם ותוביל בסופו של דבר לפיצוי מלא והוגן.

 

לסיכום

חוות דעת כלכלית שכתובה היטב, יכולה להיות מה שמפריד ביניכם לבין הפסד בעת דיון בבית המשפט. לא משנה מהו התחום שעליו מדובר, בכל תביעה שבה יש צד כלכלי, מומלץ להיעזר במומחה כלכלי מקצועי.

זכוכית מגדלת

 

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מה היה לנו עד עכשיו?
סיבות לקבלת החזר מס
מידע נוסף
נגן וידאו
בדיקת זכאות להחזר מס
דקות
שניות