השקעות נדל"ן בחו"ל – מדריך שעושה סדר

בזמן האחרון אנו עדים יותר ויותר להצעות של השקעות נדל"ן בחו"ל, זה קורה מכמה סיבות, הסיבה העיקרית יותר מכולן היא אחוזי התשואה הגבוה שניתן לקבל.

אבל האם התשואה החודשית היא באמת הסיבה העיקרית להשקעות בחו"ל, מסתבר שלא.

ברגע שאנו באים לבצע השקעה בנדל"ן אנו יודעים שמדובר על השקעה לטווח ארוך מאוד. ובטווח ארוך מאוד אנו מצפים לעליית שווי הנכס, שעליית שווי הנכס לאחר תקופה היא באמת התשואה לה כל משקיע מצפה.

הודעה חשובה - קבלו את הכסף שלכם חזרה!

שילמתם מיסים עודפים? המבצע הבא בשבילכם! כ-78% מהאזרחים זכאים ל-6,000₪ בממוצע.
ביחד עם חברת מגוון אסטרטגיה פיננסית אנחנו נדאג לכספי המיסים שלכם.
בדקו האם אתם זכאים במחשבון החזרי המס >>>

בדקו כמה כסף מגיע לכם ממס הכנסה. מלאו את שמכם המלא, מספר הטלפון ופרטי ההשתכרות שלכם וקבלו תשובה מהירה על גובה ההחזר.

אבל לפני שאתם רצים להעביר את הכסף ולרכוש את הנכס שיהפוך אתכם לבעלי הכנסה גבוה מבלי לעבוד, הרי זה החלום של כל אחד מאיתנו, אבל לפני שהחלום הזה שלכם הופך לסיוט שלא נגמר, יש כמה דברים שאתם חייבים לבדוק בעצמכם ולא להסתמך על מה שהחברות שמציעות לכן להשקיע אומרות.

נכון, גם אם אתם בטוחים שזאת חברה אמינה (ויכול להיות שהיא כזאת) את הבדיקות הבאות אתם חייבים לבצע בעצמכם.

צרור מפתחות

נדל"ן בחו"ל – מה בודקים

סוגיות משפטיות :

ברגע שאתם באים לרכוש נכס בחו"ל אל תשכחו כי מערכת המשפט ורישום הנכס בכל מדינה בעולם היא שונה, אם בישראל אתם מתמצאים בשפה ויש מערכת משפט שתדע להגן עליכם במקרה והיה בכך צורך, בחו"ל הדברים קצת שונים.

אתם צריכים לוודא בדיוק איך עובדת מערכת המשפט מבחינת רכישת נכס בתור תושבים זרים, לוודא האם קיימים תשלומי מס שאותם לרוב נוהגים להסתיר מכם בכדי לבצע את המכירה ואתם פתאום מגלים שיש צורך בתשלום מיסים גבוהים.

בית

אל תתפשרו על בדיקת הסוגיות המשפטיות על בוריו בכדי לדעת בדיוק לקראת מה את הולכים, ולעשות חישוב נכון של התשואה ועד כמה היא כדאית אחרי תשלומי המיסים אותם יש להוריד מהרווח ברוטו המתקבל.

מציאת שוכרים :

למצוא שוכרים בחו"ל בזמן שאתם בארץ זה מורכב מאוד, אתם צריכים למצוא תושבים שהם לא תמיד דוברים את השפה העברית וישנם גם לא מעט מדינות גם שם השפה האנגלית נראית להם זרה בדיוק כמו העברית, מה שהופך את ההתנהלות להרבה יותר קשה ומורכבת.

לכן אתם צריכים למצוא חברה שיש לה משרד או מתווכים שנמצאים במדינת היעד ויוכלו לעזור לכם במציאת שוכרים והתנהלות נכונה ושמירה על הנכס.

הלוואת לצורך קנייה :

ישנם מקרים בהם גם אותן חברות מציעות לכם הלוואות לצורך קניית הנכס, במקרים אחדים זה גם כולל את משכון הנכס שלכם כאן בישראל לצורך מתן ההלוואה.

אם נוריד את אחוזי ההלוואה אל מול אחוזי התשואה הצפויים ואל מול הרווח הנקי, יכולים להיות מצבים בהם לא רק שאין תשואה אלא התשואה הופכת להיות שלילית.

יש לבדוק בנוסף האם החברה מתחייבת לכם למציאת שוכרים בכדי שמצב של תשואה שלילית לא יקרה. בהרבה מאוד חברות ישראליות רשום בחוזה כי הן מתחייבות לשוכרים אבל מרשות לעצמן גם שלשוה חודשים להשאיר את הדירה ריקה. (שלושה חודשים זמן למציאת שוכר).

אחת ההשקעות הבטוחה מכולן היא ביצוע של השקעות נדלן בליסבון מכמה סיבות שהעיקרית שבהן היא שמערכת המשפט שם זהה למערכת המשפט הישראלית מבחינת רכישת נכסים.

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מה היה לנו עד עכשיו?
סיבות לקבלת החזר מס
מידע נוסף
נגן וידאו
בדיקת זכאות להחזר מס
דקות
שניות