השקעות בקריפטו – מתי רצוי להתחיל בכך

בשנים האחרונות יש באז תקשורתי עצום סביב המטבעות הדיגיטליים.

אך חשוב לדעת שהמחסר בקריפטו אינו מתאים לכל אחד, ויש דברים שצריכים לדעת מתי רצוי להתחיל להשקיע ואיך להשקיע בו על מנת להצליח ולמקסם את האפשרויות העמודות בפניכם. בואו נתחיל.

מטבעות דיגיטליים

מטבע ביטקווין קיים כבר מזה 10 שנים. ב-5 השנים האחרונות ועם עליית המטבע הדיגיטלי הזה, התחילו להיווצר עוד ועוד מטבעות וירטואליים להשקעה. אלו בעצם הגיעו בכדי לתת מענה למטבע הביטקווין והציעו תועלות שונות שאין לביטקווין. סוחרים מנוסים יותר החליטו להשקיע במטבעות קטנים, אך מטבעות שיש להם פוטנציאל צמיחה רווחי ביותר.

הודעה חשובה - קבלו את הכסף שלכם חזרה!

שילמתם מיסים עודפים? המבצע הבא בשבילכם! כ-78% מהאזרחים זכאים ל-6,000₪ בממוצע.
ביחד עם חברת מגוון אסטרטגיה פיננסית אנחנו נדאג לכספי המיסים שלכם.
בדקו האם אתם זכאים במחשבון החזרי המס >>>

בדקו כמה כסף מגיע לכם ממס הכנסה. מלאו את שמכם המלא, מספר הטלפון ופרטי ההשתכרות שלכם וקבלו תשובה מהירה על גובה ההחזר.

 

איך להשקיע במטבעות קריפטו

בעבר המסחר בבורסה היה יותר קשה להבנה, אך כיום המסחר במטבע הקריפטו נחשב לתהליך יחסית פשוט. ההתחלה היא פשוטה למדי, עליכם להירשם עם כתובת מייל, לאמת מספר פרטים אישיים, שנחשבים בסיסיים ביותר, להפקיד כמה מטבעות דיגיטליים וקדימה, להתחיל במסחר.

 

חלק מהבורסות כן ירצו ממכם צילום של תעודת זהות או דרכון. עליכם לדעת שלא ניתן להפקיד כסף כמו שקל או דולר. להרבה מהבורסות נדרש לרכוש תחילה אחד מהמטבעות הדיגיטליים לשם התחלה של המסחר.

אם השקעתם בעבר במניות, חשוב לדעת שמסחר במטבעות קריפטו מישראל יהיה שונה. בכדי להצליח ולהשיג רווחים נאים עליכם להקפיד על כמה דברים בסיסיים חשובים ביותר.

מטבעות

הכירו משפיעי דעה

עולם המטבעות הדיגיטלי מתנהל לרוב בבלוגים לועזיים וגם בטוויטר. חשוב שתעקבו אחר אנשים שמבינים בכך והבינו דרכם לאן השוק הולך בכל רגע. אנשים שמתעסקים בדברים הללו, בדרך כלל מפרסמים על פרויקטים עתידיים או על מגמת השוק העתידית הנראית לפי דעתם.

 

נתקו את הרגשות

שוק מטבעות הדיגיטלי והקריפטו בפרט הוא תנודי. לכן, אין מקום לרגש כאן. נתקו את הרגש שלכם ואל תהיו אימפולסיביים. עליכם לבחור במחיר תקרה שבו אתם תמכרו את המטבע ומחיר רצפה שבו תבחרו להיפטר מההשקעה שלכם. ברוב המקרים, סוחרים שפועלים מתוך רגש תמיד מפסידים את כספם.

 

עקבו אחר נכס הבסיס ונפח השוק

נכס הבסיס הוא הביטקווין, ולפי שווי שוק כלל המטבעות נראים תנועת מחירם של שאר המטבעות. עקרבו אחרי פרמטרים כאלה שכאשר הם עולים, סביר להניח שכל שאר המטבעות האחרים יעלו וכאשר הם יורדים, סביר להניח שכל המטבעות האחרים יראו ירידה בשאר הגרפים.

 

התחילו בקטן

הגעתם להחלטה שאתם רוצים להשקיע בקריפטו, וזו החלטה יפה. החליטו קודם כל שתסכנו סכומי כסף שהם יחסית נמוכים בשביל להרגיש את השוק, ללמוד על המטבעות וללמוד על הרוסה ולהיות יותר בטוחים בפעולות עתידיות. לאחר מספר טריידים, כאשר תרגישו בטוחים מספיק, עלו את סכומי ההשקעה.

הכי חשוב שתזכרו לא להשקיע כסף שאין לכם יכולת להפסיד. חשוב תחילה ללמוד על השוק ועל המטבעות באופן יסודי, ורק לאחר מכן להתחיל בקטן באופן בטוח על מנת להצליח בתחום בצורה הטובה ביותר. בהצלחה!

 

לוגו של מטבע

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מה היה לנו עד עכשיו?
סיבות לקבלת החזר מס
מידע נוסף
נגן וידאו
בדיקת זכאות להחזר מס
דקות
שניות