האם השקעה בגג לבית הינה השקעה משתלמת?

חשיבות הגג בתהליך בניית הבית

רבים מכם בוודאי שאלו את עצמם, בשלב קניית או שיפוץ ביתם הפרטי, האם השקעה בגג כדאית ונחוצה. ננסה במאמר זה לפרט את היתרונות המרכזיים של השקעה בגג איכותי וטוב.

הגנה מפגעי מזג האוויר

כידוע, הבית שלנו חשוף לא אחת להשפעותיו של מזג אויר קיצוני. כתוצאה מכך, פעמים רבות במהלך ולאחר שיא עונת הגשמים, מתגלות בבית נזילות ובעיות ניקוז. בנוסף, הקיץ הישראלי מספק לנו תקופות קיצוניות של חום יוקד, שלעיתים מורגש אפילו במקומות מקורים ובבתים עם מערכות מיזוג וקירור.

המענה ההולם לבעיות הללו, הוא השקעה מיטבית בבניית גג איכותי לבית המגורים שלכם. גג עם מערכת ניקוז יעילה, או לחלופין עם שיפוע נכון ומקצועי, ימזער בצורה משמעותית את השפעות התקופה הגשומה, וכתוצאה מכך ההשקעה שלכם בגג תחסוך לכם טיפול יקר בבעיות ניקוז ורטיבות עתידיות. בנוסף, גג עם מעטפת בידוד איכותית, ישמור על טמפרטורה סבירה בחלל המבנה גם בימים החמים ביותר, והשימוש היקר באמצעי קירור שונים יצטמצם בהתאם. לכן, ההשקעה בגג איכותי הינה השקעה משתלמת כלכלית בטווח הארוך.

הודעה חשובה - קבלו את הכסף שלכם חזרה!

שילמתם מיסים עודפים? המבצע הבא בשבילכם! כ-78% מהאזרחים זכאים ל-6,000₪ בממוצע.
ביחד עם חברת מגוון אסטרטגיה פיננסית אנחנו נדאג לכספי המיסים שלכם.
בדקו האם אתם זכאים במחשבון החזרי המס >>>

בדקו כמה כסף מגיע לכם ממס הכנסה. מלאו את שמכם המלא, מספר הטלפון ופרטי ההשתכרות שלכם וקבלו תשובה מהירה על גובה ההחזר.

 

בידוד רעשים

העולם המערבי כיום, הוא עולם זז ורועש ללא הפסקה. רעש מוגדר כיום כ"זיהום" לכל דבר וענין. דייריהם של בתי מגורים רבים במרכזי ערים ואף בפאתיהן, סובלים מרעשי רקע של תנועה סואנת, עוברי אורח, מוזיקה מגני אירועים ועוד אינספור גורמים אחרים. לגג הבית יש תפקיד מרכזי בבידוד הבית מרעשים סביבתיים. גג הבנוי בצורה נכונה, עם בידוד איכותי המותאם לחסימת רעשים, יסייע לכם לישון בלילה פשוטו כמשמעו. כך, שהשקעה בגג היא הכרחית ומשתלמת גם מהבחינה הזו.

 

ההשקעה במראה הבית

חשוב לציין, כי מראהו החיצוני של הבית, מעניק רושם ראשוני רב למבקרים בבית על המתגוררים בו. בנוסף, מראה הבית משפיע בראש ובראשונה על תחושותיהם של דייריו. בית עם חזות יפה ומושקעת, מהווה מקום שנעים להיזכר בו ולרצות לחזור אליו בסוף יום עבודה מתיש או נסיעת עסקים. גג הבית הוא חלק אינטגרלי מחזותו החיצונית של הבית. לכן, ההשקעה באסתטיות מבנה הגג, הנה השקעה משתלמת לכל הדעות.

 

רעפים

כיצד נבנה את הגג לביתנו?

על מנת ליצור את הגג האידיאלי לביתכם, עליכם לעבור מספר שלבים. עליכם להחליט אם רצונכם בגג משופע, (הצורה בה בנויים רוב בתי המגורים בישראל) או שטוח. לאחר מכן, לבחור את סוג הרעפים המועדף עליכם ואיש מקצוע שיבצע את העבודה. בנוסף, יהיה עליכם לפנות לאיש מקצוע המומחה  בזגגות, אם תרצו להוסיף חלונות זכוכית מעוצבים לתוספת תאורה ונוי.

תהליך בניית הגג הוא תהליך מורכב, שמומלץ לבצעו בתכנון דקדקני ובהתייעצות עם מומחים מקצועיים בכל תחום המשולב בבנייה. רק כך, תזכו לשמחה ושלווה אמתית בבית החדש או המשופץ שלכם.

 

מתקינים

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מה היה לנו עד עכשיו?
סיבות לקבלת החזר מס
מידע נוסף
נגן וידאו
בדיקת זכאות להחזר מס
דקות
שניות