האם השכרת ציוד לאירועים זו השקעה משתלמת

תוכן עניינים

אירועים בהפקה אישית הולכים ונהיים נפוצים יותר בעקבות ההבנה שהם פשוט דבר אפשרי לביצוע. בעבר רק המחשבה על ארגון אירועים לבד היתה מלחיצה ומרתיעה אותנו, ומהר מאוד הרעיון היה יורד מהפרק. אולם היום, בעקבות התרחבות האפשרויות ועשרות הספקים שמאפשרים השכרה של ציוד טוב, ניתן להרים בקלות אירועים מכל סוג באופן עצמאי. אולם האם השכרת ציוד לאירועים זו השקעה משתלמת? את השאלה הזו נבדוק במאמר הבא.

בשביל מה לי כאב הראש הזה?

אז נכון, חלק מאיתנו אוהבים לשלם למישהו סכום מסויים של כסף, להגיד לו "אני סומך עליך" ולתת לו לארגן עבורנו את הכל מבלי שנצטרך לדאוג. אבל למי שמוכן להרים את הכפפה ולארגן בעצמו, האפשרות היא לגמרי ריאלית ולפעמים אפילו עדיפה. האם השכרת ציוד לאירועים זו השקעה משתלמת? בואו נחקור ונראה.

חבילת יום הולדת – עכשיו במחיר מיוחד!

נניח שאתם רוצים לעשות יום הולדת שנתיים לילד או הילדה הקטנים והמתוקים שלכם. לצורך העניין נכנסתם לאתרי האינטרנט של אולמות האירועים שקרובים אליכם, שמציעים כל מיני חבילות ימי הולדת במחירים מיוחדים. רגע, באמת מיוחדים?

לצערנו, היום בעקבות הבנת הפוטנציאל העסקי בתחום ימי ההולדת, בעלי האולמות נותנים חבילות יום הולדת במחירים מופקעים, שלפעמים מגיעים גם ל-2,500 ש"ח, וזה עוד לפני שדיברנו על תוספות של קישוטים וכיבוד.

האם השכרת ציוד לאירועים זו השקעה משתלמת?

ובכן, לעומת האפשרות הקודמת, השכרת ציוד באיסוף עצמי של ג'ימבורי לדוגמה שמתאים לאירוע לגיל שנתיים, יכולה לעלות לכם טווח של בין 650-750 ש"ח, וכוללת עשרה מתקני ג'ימבורי, בריכת כדורים ומזרונים. הוסיפו 20 כסאות פלסטיק בעלות של 5 ש"ח לכסא ושני שולחנות פלסטיק לכיבוד בעלות של 50 ש"ח לשולחן. קחו את כל אלו לפארק, ארגנו כיבוד קל, והנה לכם יום הולדת במחיר שנע בין 1000-1200 ש"ח. אז האם השכרת ציוד לאירועים זו השקעה משתלמת? אנחנו מניחים שכבר קיבלתם את התשובה.

IDANS – השכרת ציוד ואטרקציות לאירועים

בשביל שהשכרת ציוד לאירועים תהיה השקעה באמת משתלמת, כדאי לבחור חברה מקצועית שמציעה את הציוד שלה במחירים סבירים תמורת ציוד איכותי.

חברת IDANS היא בעלת ניסיון של 17 שנים בהשכרת ציוד לאירועים. בחברה תוכלו למצוא ציוד מכל סוג שרק תוכלו לדמיין – משולחנות, כסאות ומוצרי הצללה, ועד מתקנים מתנפחים, ציוד ג'ימבורי, עמדות מולטימדיה ומשקפי מציאות.

לנוחיותכם, מציעה חברת IDANS אפשרות של השכרת ציוד עם הובלה, הרכבה ופירוק, וכן השכרת ציוד באיסוף עצמי. בצורה זו תוכלו לבחור איך אתם רוצים לקבל את הציוד שלכם, ולחסוך אפילו עוד בהוצאות במידה ותבחרו איסוף עצמי.

בעזרת חברת IDANS תוכלו להקים את האירוע המושלם. עם הציוד והאטרקציות האיכותיים שחברת IDANS מחזיקה, תסחפו מחמאות מפה ועד האירוע הבא שתארגנו בעצמכם. להזמנות היכנסו והתחילו להנות!

אהבתם את המאמר ? שתפו ברשתות החברתיות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב google
שיתוף ב email
בדיקת זכאות להחזר מס