הר הביטוח יראה לכם חלק מהפוליסות שלכם – מקצועני הר הביטוח יראו לכם את כולן

בשנת 2017 השיק משרד האוצר את אתר הר ביטוח ובכך אפשר לכלל המבוטחים בישראל לבדוק את מצב הפוליסות בקלות וביעילות.

מאז ששירות הר ביטוח עלה לאוויר עלתה המודעות בקרב ציבור הצרכנים לחשיבות הרבה שיש לבדיקה שגרתית של התיק הביטוחי שלהם לרבות התעריפים שהם משלמים וקיומם של סעיפים מקבילים בפוליסות שונות אשר מביאים להוצאות גבוהות ומיותרות.

עם זאת, לא רבים יודעים שלשירות של הר ביטוח יש מגבלות.

הודעה חשובה - קבלו את הכסף שלכם חזרה!

שילמתם מיסים עודפים? המבצע הבא בשבילכם! כ-78% מהאזרחים זכאים ל-6,000₪ בממוצע.
ביחד עם חברת מגוון אסטרטגיה פיננסית אנחנו נדאג לכספי המיסים שלכם.
בדקו האם אתם זכאים במחשבון החזרי המס >>>

בדקו כמה כסף מגיע לכם ממס הכנסה. מלאו את שמכם המלא, מספר הטלפון ופרטי ההשתכרות שלכם וקבלו תשובה מהירה על גובה ההחזר.

מה הן אותן מגבלות ומה ניתן לעשות כדי להתגבר על בעיות אלו? הכתבה הבאה תעשה סדר בדברים.

 

המגבלות שבשימוש באתר הר ביטוח לצורך איתור פוליסות

כאמור, מאז שאתר הר ביטוח נכנס לשימוש המודעות בקרב הצרכנים עלתה ולמעלה מ- 2.2 מיליון מבקרים ביקרו באתר על מנת לאתר כפילויות בביטוח ולבדוק שמא הפרמיות שהם משלמים גבוהות מידי. למרבה הצער סביר להניח שלא רבים מאותם מבקרים מודעים לעובדה שפוליסות רבות של מבוטחים רבים כלל אינן כלולות במאגר.

במקרים רבים סוכני ביטוח מחתימים את המבוטחים שלהם על מסמכים שמורים על שמירת החשאיות של הפוליסות שנרכשו. בעקבות החתימה על מסמכים שכאלה אותן פוליסות הן למעשה חסויות או נסתרות ולפיכך האתר של הר ביטוח אינו יכול להציג אותן. במקרים שכאלו מבוטחים רבים עלולים לפספס כפילויות או לשלם תעריפים מופקעים.

 

שטרות של דולרים

כיצד ניתן להתגבר על בעיה זאת ולאתר את אותן פוליסות נסתרות?

עד לא מזמן איתור של פוליסות נסתרות שכאלו לא הייתה משימה פשוטה אך לאחרונה קמו שירותים כגון מקצועני הר ביטוח בו אנשי מקצוע מתחום הביטוחים והפיננסים מאתרים עבורכם מידע חיוני על כלל הפוליסות שברשותכם לרבות פוליסות נסתרות שלא הייתם מוצאים בעזרת שימוש באתר של משרד האוצר.

בכדי להנות משירותי מקצועני הר ביטוח יש להיכנס לבדיקת זכאות (קישור על: לחץ כאן). לאחר מילוי שאלון המידע שלכם יועבר לאנשי המקצוע הרלבנטיים אשר יערכו עבורכם דוח מפורט שמכיל את כל המידע הרלבנטי שאתם צריכים לדעת: רשימה של הפוליסות, גובה הפרמיות שאתם והמלצות כיצד יש לפעול על מנת להוזיל עלויות ולהימנע מכפילויות מיותרות. בנוסף שירות זה ניתן ללא תשלום לכן אין כל צורך להתלבט שכן מדובר במידע מקיף ומקצועי שניתן ללא עלות.

 

האם יש צורך להתחייב על מנת לקבל שירותים שכאלו?

השירות של מקצועני הר ביטוח ניתן כאמור ללא עלות. לאחר שקיבלתם את הדוח שמכיל את ההמלצות על הצעדים שיש לבצע על מנת להפיק את המקסימום מתיק הביטוח שלכם תוכלו לשכור את שירותיהם ולהיעזר בידע ובמומחיות של מקצועני הר ביטוח על מנת להוציא לפועל את השינויים הנדרשים. יחד עם זאת אינכם מחויבים לעשות זאת ותוכלו לעשות את הפעולות הנדרשות בעצמכם או בעזרת כל גורם אחר שתבחרו.

קיימת מגמה ברורה של הנגשת המידע הביטוחי עבור כלל הציבור בישראל ואם מגדירים את האתר של הר ביטוח כשלב הראשון השלב הבא הוא ללא ספק שירותים מקצועיים כגון מקצועני הר ביטוח. אם ברצונכם לקרוא מידע נוסף היכנסו לכתבה של מקצועני הר הביטוח בישראל היום.

 

שטרות של דולרים

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מה היה לנו עד עכשיו?
סיבות לקבלת החזר מס
מידע נוסף
נגן וידאו
בדיקת זכאות להחזר מס
דקות
שניות