מהם הפתרונות הטובים ביותר להלוואה חוץ בנקאית וכמה זמן זה ייקח לכם

המטרות להלוואה חוץ בנקאית עשויות להיות מגוונות, ובהן שיפוץ דירה, רכישת דירה, אירוע משפחתי, ועוד.

הלוואה חוץ בנקאית ניתנת על ידי גופים פיננסיים בצורה שלא תשפיע על חשבון האשראי שלכם.

במאמר זה נרכז את המענה הטוב ביותר להלוואה חוץ בנקאית וכיצד ניתן לחסוך זמן בתהליך.

הודעה חשובה - קבלו את הכסף שלכם חזרה!

שילמתם מיסים עודפים? המבצע הבא בשבילכם! כ-78% מהאזרחים זכאים ל-6,000₪ בממוצע.
ביחד עם חברת מגוון אסטרטגיה פיננסית אנחנו נדאג לכספי המיסים שלכם.
בדקו האם אתם זכאים במחשבון החזרי המס >>>

בדקו כמה כסף מגיע לכם ממס הכנסה. מלאו את שמכם המלא, מספר הטלפון ופרטי ההשתכרות שלכם וקבלו תשובה מהירה על גובה ההחזר.

 

הלוואה מהירה – חברת אשראי

כאשר זקוקים להלוואה של סכום לא גדול אך בטווח זמן קצר ואף מיידי – למשל עבור מימון ניתוח חירום, רכישת רכב ועוד, הלוואה חוץ בנקאית מחברת אשראי הינה הפיתרון הטוב ביותר. חברות האשראי יודעות לספק מענה לבקשת הלוואות תוך זמן קצר מועד, אף ככמה שעות בודדות, ולאחר זמן קצר מבקשת ההלוואה הכסף יועבר אליכם.

בהלוואות דרך חברות אשראי קיים חיסרון בכך שהריבית המשולמת בעוון ההלוואה הינה יחסית גדולה למקומות אחרים. לרוב, חברות האשראי מאפשרות להלוות סכום של עד כ-60 אלף שקלים בהלוואה רגילה ובמקרים מיוחדים של הלוואה עבור קניית רכב הריבית קטנה יותר מבהלוואה רגילה שכן הרכב שנקנה הוא הערבות.

 

סגירת מינוס בבנק

במידה ואתם מחפשים הלוואה לסגירת המינוס בבנק, הלוואה חוץ בנקאית היא הפיתרון עבורכם. במקרים רבים כאשר לקוחות בנק לוקחים הלוואה בנקאית על מנת לסגור את המינוס שלהם, הבנקים מחייבים אותם בתשלום ריבית גדולה ואף כפולה על ההלוואה. אי לכך, לקיחת הלוואה חוץ בנקאית תהיה מתשתלמת במקרה זה שכן הריבית שלה תהיה נמוכה יותר.

דולרים

 

התאימו אישית

לעיתים ניתן למצוא פיתרון טוב להלוואה מתוך הסביבה הקרובה שלנו. מעבר לאפשרות של הלוואת כספים מקרובי משפחה או חברים במידה שמתאפשר, ניתן גם לבדוק את האופציה של לקיחת הלוואה ממקום העבודה שלנו. מקום העבודה שלנו אשר בטוח באמינותנו ויכולתנו להשיב לו את הכסף, עשוי להסכים לתת לנו הלוואה בריבית נמוכה מאשר בהלוואות אחרות.

בנוסף, במסגרת ההתאמה האישית יש לבדוק תוכניות הלוואה שמתאימות למצב האישי שלכם. קיימות תוכניות הלוואה אשר מתחשבות במצבים שונים של מבקשי ההלוואות וקובעות את שיעור הריבית לפיכך. לכן, במקרים מיוחדים של מצב כלכלי קשה או סיבות אחרות אשר עשויות להיטיב עם אחוז הריבית אשר יבקשו מכם, נצלו זאת וחפשו את הקרן המתאימה ביותר.

 

חברות פרטיות

כיום קיימות חברות פרטיות רבות אשר מספקות שירותים של הלוואות לאנשים. ההלוואות בכל חברה יכולות להיות שונות ומגוונות בין אם בסכום המקסימלי שהן מאפשרות להלוות, במשך ההלוואה, בסוגי התשלומים שיש להחזיר, בריבית שהן גובות ועוד. עליכם לבדוק היטב את שלל סוגי החברות, לבדוק המלצות על חברות אשר ידועות באיכות השירות שלהן וכן להתאים את ההלוואה לצרכים שלכם.

 

סיכום

במאמר זה סקרנו מספר מקורות אפשריים להלוואות חוץ בנקאיות. בדקו היטב כל מקור והאם הוא מתאים לצרכים שלכם ובחרו את המתאים ביותר עבורכם. בהצלחה!

שעון ומטבעות

 

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מה היה לנו עד עכשיו?
סיבות לקבלת החזר מס
מידע נוסף
נגן וידאו
בדיקת זכאות להחזר מס
דקות
שניות