הכל על חברת msn נדל"ן

תוכן עניינים

לפני מספר שנים הוקמה חברת MSN נדל"ן, במטרה לעשות דברים קצת אחרת. מקימי החברה- גילי מולכו ורן צדיקריו- הינם שני יזמי נדל"ן ותיקים ובעלי ניסיון רב בתחום, וכבר בעת הקמת החברה- הם ידעו שהם מעוניינים לתת חוויה שונה ללקוחותיהם. מחברה שאינה מוכרת, הפכה MSN נדל"ן בזמן קצר יחסית- לאחד השמות החמים בענף הנדל"ן בישראל. אספנו בשבילכם מספר עובדות שייתכן ולא ידעתם על המותג האיכותי.

הקמתה של MSN נדל"ן

שני יזמי החברה ומקימיה, היו בעלי ניסיון רב בתחום הנדל"ן כבר אז, לדבריהם- הם החליטו להקים חברת בוטיק, שתעניק מענה איכותי למשקיעים המחפשים תשואה גבוהה, תוך הקפדה על שקיפות פעילויות החברה אל מול הלקוחות. בתחילת דרכה- עסקה החברה בעיקר בתחום הקרקעות והמגרשים החקלאיים למכירה בישראל, ואף קצרה מספר הצלחות מרשימות בתחום זה.  למעשה- רק לפני שנתיים ביצעה "חישוב מסלול מחדש", ועברה לעסוק בתחום שיווק הפרויקטים של דירות להשקעה או מגורים. מהר מאוד MSN הפכה לאחד השמות המוכרים בשוק זה, וכיום ידועה כאחת החברות המקצועיות והשירותיות ביותר בנושא קבוצות רוכשים לקניית נכסים למגורים או להשקעה.

מהן קבוצות רוכשים?

כאמור, אחד התחומים בהם מתמחה חברת MSN נדל"ן- הוא איגוד של קבוצות רוכשים. למעשה מדובר בניהול של מספר לקוחות המתאגדים יחד על מנת להשיג מחיר זול יותר ברכישת דירות. על מנת לנהל קבוצת רכישה- יש צורך בניסיון רב בתחום, רמת מקצועיות גבוהה, שירותיות ויחסי אנוש מעולים. חוות הדעת מראות- כי MSN בהחלט עומדת בכל הקריטריונים הללו, וככל הנראה- לא לשווא היא נחשבת לאחת החברות המובילות בתחום זה, כפי שתוכלנה להעיד חוות הדעת.

נכסי נדל"ן שאינם מסחריים

קיימים שני אפיקים עיקריים בתחום רכישות הנדל"ן. האחד הוא מסחרי, ועוסק בחניונים, מרכזי קניות, משרדים וכו', והשני עוסק בדירות, בתים ובניינים לצרכי מגורים או השכרה. כשאנו מדברים על תחום המגורים- זה שאינו מסחרי, ישנם לא מעט פקטורים שאנו צריכים לקחת בחשבון בתור רוכשים. חברת נדל"ן בעלת ניסיון דוגמת MSN נדל"ן, תדע לפרוט לנו את הנושאים שאליהם רצוי לנו לשים לב, ותוכל לעזור לנו לתמרן בצורה נכונה בתהליך הרכישה. מעבר למבט על סביבת הנכס, נרצה גם לבחון את הנכס עצמו. למשל- מביני עניין ימליצו לנו, לבצע צפי של תיקונים או שיפוצים הצפויים בנכס לאחר רכישתו, בטווח הקרוב והרחוק. מהי איכות המתקנים, הריצוף והקירות בנכס? האם קיימים רמזים לנזילות? האם קיימת ניאגרה סמויה או רגילה? שאלות כאלו אולי נשמעות לכם דקדקניות, אך הן בהחלט יכולות לעזור לנו להיערך כלכלית להוצאות עתידיות!

לסיכום, חברת MSN נדל"ן הוקמה ע"י שני יזמים ותיקים שביקשו להעניק חוויה קצת שונה ללקוחותיהם. מהר מאוד החברה הוכיחה את יכולותיה, וכיום היא מדורגת כאחת מחברות הנדל"ן המקצועיות, השירותיות והמצליחות ביותר בשוק הנדל"ן הישראלי.
בית להשקעה

אהבתם את המאמר ? שתפו ברשתות החברתיות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב google
שיתוף ב email
בדיקת זכאות להחזר מס