הכירו את היתרונות בהנהלת חשבונות בצורה אוטומטית

לאחרונה נשמעת המילה "אוטומציה" יותר ויותר בהקשרים של ניהול עסקים.

אוטומציה היא בעצם מעבר של מערכות לשיטות טכנולוגיות חדשניות יותר מאשר בעבר, מה שיכול להוביל לתהליכי ייעול וייצור טובים יותר עבור רווחיות העסק.

ישנם יתרונות רבים למשל להנהלת חשבונות אוטומטית, ואת חלקם נציג במאמר זה.

הודעה חשובה - קבלו את הכסף שלכם חזרה!

שילמתם מיסים עודפים? המבצע הבא בשבילכם! כ-78% מהאזרחים זכאים ל-6,000₪ בממוצע.
ביחד עם חברת מגוון אסטרטגיה פיננסית אנחנו נדאג לכספי המיסים שלכם.
בדקו האם אתם זכאים במחשבון החזרי המס >>>

בדקו כמה כסף מגיע לכם ממס הכנסה. מלאו את שמכם המלא, מספר הטלפון ופרטי ההשתכרות שלכם וקבלו תשובה מהירה על גובה ההחזר.

 

אוטומציה- למה זה טוב?

אוטומציה בהגדרתה היא בעצם אפשרות של יישום תהליכים בצורה ממוחשבת בהתערבות מינימלית של גורם אנושי. כאשר זה נוגע להנהלת חשבונות אוטומטית, למשל, האוטומציה תתבטא בהליכים של הזנת נתוני חשבוניות אוטומטית, סריקת מסמכים מהירה לטובת שליפתם נתונים מתוכם, הפקת דוחות וכן הלאה. דוגמה לחברה המעניקה שירותים של מערכות כאלו ניתן למצוא באתר payper.

 

חיסכון לצד יעילות

הכול מתרחש היום דרך תשתית חכמה אחת ויחידה- האינטרנט, שמאפשר פתרונות מקוונים ואפקטיביים המסייעים לעסקים רבים. שימוש בהנהלת חשבונות מקוונת מאפשר חיסכון משמעותי בכסף ובזמן עבודה. עבור עצמאיים, מדובר בשקט נפשי של ממש, כאשר המערכת פוטרת אותם מהתעסקות מייאשת עם הנתונים והמספרים. כיום, כל מערכת מציעה ממשק נוח המעניק חווית משתמש נעימה וחיובית, בה ניתן לצפות בכל הנתונים המונגשים בצורה נוחה ביותר. בעלי העסק חשוף בכל רגע נתון לשלל המסמכים הפיננסיים הקשורים לעסק, כמו דוחות רווח והפסד, שוברי מס הכנסה, מע"מ וכן כרטסת הנהלת חשבונות, חשבוניות וכן הלאה. שירותי הנהלת חשבונות לעצמאיים מעניקים שקט נפשי, חיסכון בזמן וחיסכון בכסף. מערכות אלו מונעות צורך בהפעלת צד שלישי כמו רואה חשבון לצפייה בנתונים אלו.

 

מחשבון

נוחות חסרת תקדים

כולנו זוכרים את משרדי רואי החשבון אותם נאלצנו לבקר מספר פעמים בשנה. במשרדים היו ספריות ארוכות של קלסרים שצבעם שחור ולבן, עמוסים בניירת שלוקח זמן רב לאתר במדויק את המסמכים שאתם מחפשים. כל אלו אפיינו את האפרוריות שבאחסון מידע הנוגע להנהלת חשבונות. אך היום, הודות להתפתחות הטכנולוגיה, המערכות מציעות לכל בעל עסק לנהל את העסק בנוחות מקסימלית ומבלי שיצטרך להגיע פיזית לשום מקום. כל מידע נגיש דרך המחשב או הטלפון, מה שמאפשר העלאת קבצים, שליחת מסמכים, חתימה מקוונת על טפסים שונים ואת כל זה ניתן לבצע תוך כדי בחינת החומר ועריכתו בזמן אמת. התלות בדואר ובפקידים אישיים הם נחלת העבר, והפקת ניירת חשובה כמו תעודות משלוח או חשבוניות מס, היא פשוטה ונוחה מתמיד.

 

תיעוד החומר

ואם כבר בספריות קלסרים עסקינן, כמה מייגע יכול להיות איסוף חשבוניות ודוחות מלפני כמה שנים? נבירה בניירת אינסופית עשויה להיות מייאשת למדי. לא פעם הייתם מוצאים את עצמכם מאבדים חומר יקר שמוכרח לשמש אתכם אל מול רשויות המיסים או גורמים אחרים. מזל שהימים הללו מאחורינו. כיום הכול ניתן לגיבוי בצורה נוחה והמידע נגיש מאוד לשליפה בעת הצורך. תיעוד וגיבוי בזמן אמת של מסמכים פיננסיים מעניקים ראש שקט לכל מי שבוחר להשתמש בהנהלת החשבונות האוטומטית.

חישוב מסמך

 

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מה היה לנו עד עכשיו?
סיבות לקבלת החזר מס
מידע נוסף
נגן וידאו
בדיקת זכאות להחזר מס
דקות
שניות