החשיבות של עבודה עם תוכנת שכר איכותית

כחלק מהתקדמות הטכנולוגיה בשני העשורים האחרונים, העוזרת להקל על עבודתם של בני האנוש ולחסוך טעויות אדם, רוב בתי העסק בישראל משתמשים בשירות של תוכנת שכר מקצועית לחברות וארגונים המציעות לבית העסק אפשרויות רבות בכל הקשור לניהול שכר.

ניהול זמן

אם היום אתם מוצאים את עצמכם כותבים שורה אחר שורה את שעות נוכחות העובד ועסוקים שעות בחישוב משכורתו, אתם חייבים מערכת ניהול שכר. תוכנת שכר מקצועית משלבת את ניהול השכר ונוכחות העובד במערכת אחת, בסוף החודש שעות העובד מוזנות כבר במערכת והמערכת מחשבת באופן אוטומטי לחלוטין את משכורת העובד מבלי לגנוז מזמנכם.

 

הודעה חשובה - קבלו את הכסף שלכם חזרה!

שילמתם מיסים עודפים? המבצע הבא בשבילכם! כ-78% מהאזרחים זכאים ל-6,000₪ בממוצע.
ביחד עם חברת מגוון אסטרטגיה פיננסית אנחנו נדאג לכספי המיסים שלכם.
בדקו האם אתם זכאים במחשבון החזרי המס >>>

בדקו כמה כסף מגיע לכם ממס הכנסה. מלאו את שמכם המלא, מספר הטלפון ופרטי ההשתכרות שלכם וקבלו תשובה מהירה על גובה ההחזר.

זמינות

כמעט כל בעל עסק בישראל, יודע שאסור להיות בחופש לקראת סוף החודש. סוף החודש הוא זמן ניהול השעות והשכר וחייבים להיות בעסק בשביל כך. מערכות שכר מאפשרות התחברות מכל מחשב ומכל מקום בעולם, עם תוכנת ניהול שכר מקצועית לחברה שלכם תוכלו לנהל את כל תחום שעות הנוכחות והשכר מבלי להגיע למשרד ומבלי למנוע ממכם נסיעה או חופשה שתכננתם.

 

שמירה חוקית

נושאי השכר וזכויות העובד הוא נושא מאוד דינמי, כמעט בכל שנה יוצאים חוקים חדשים בנוגע לשכר: שינוי שכר המינימום, הפרשות גמל, דמי הבראה, חופשות לידה, ביטוח לאומי, ביטוח בריאות והרשימה עוד ארוכה. לא פלא שאנשים טועים פעמים רבות בהוצאת המשכורת, עם כל כך הרבה התחשבויות בשכר ועוד שהם משתנות כל כמה זמן, קשה לא לטעות. מערכות שכר מקצועיות מנהלות את כל החוקים והזכויות באופן אוטומטי ומתעדכנות בעדכוני החוקים ובחוקים החדשים בכל יום, כך בסוף החודש המשכורות יצאו בקלות, נכונות ומתואמות עם הרגולציה.

 

ניהול היסטוריה

מערכות שכר מקצועיות שומרות את כל היסטוריית השכר וההסכמים מהרגע שהעובד הגיע לחברה, לאפשרות זאת יש השלכות חשובות מאוד. למשל, במקרה של עובד שהתפטר או פוטר, יש לכם את כל האינפורמציה על אותו העובד מרגע הגעתו לחברה כדי שתוכלו לסיים את עבודתו בצורה המסודרת והנכונה ביותר. אם שמעתם פעם על עובד שפוטר והצליח להוציא מהחברה פיצויים גבוהים משהגיע לו, אצלכם זה לא יקרה. ברגע שאתם משתמשים במערכת שכר מקצועית, וכל דוחות השכר וההסכמים של העובד שמורים, אפשר לדעת בדיוק מה מגיע לעובד לאחר שנות עבודתו.

חישוב נתונים

בגלל היתרונות הרבים של מערכות השכר, כמעט כל בית עסק משתמשי בהם היום. בעזרת ניהול השכר והנוכחות במערכת אחת, הפקת תלושי משכורת באופן אוטומטי, חישוב של דמי הבראה ודברים נוספים ועוד אפשרויות שהמערכות כוללות, הן עוזרות לבית העסק ולעובד יחדיו, מבלי לגזול זמן רב ומבלי טעויות מיותרות.

 

זכוכית מגדלת

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מה היה לנו עד עכשיו?
סיבות לקבלת החזר מס
מידע נוסף
נגן וידאו
בדיקת זכאות להחזר מס
דקות
שניות