האם תהליך פינוי בינוי חוסך כסף לגרים בבניין

תהליך פינוי בינוי הוא תהליך המתייחס למודרניזציה ולהתחדשות עירונית חשובה ביותר. התהליך מתחיל אצל הקבלן שרואה פוטנציאל במגורים ישנים שניתן לשפץ/לבנות אותם מחדש, מציע זאת לרשות המקומית וזו מקבלת את האישורים הסופיים מהממשלה.

התהליך עצמו לוקח זמן (כמה שנים, תלוי פרויקט) וגם גובה כספים מהמשקיעים בכך. לגרים בבניין זהו הליך חסכוני יותר מאחר והם מקבלים דירה חדשה יותר.

 

הודעה חשובה - קבלו את הכסף שלכם חזרה!

שילמתם מיסים עודפים? המבצע הבא בשבילכם! כ-78% מהאזרחים זכאים ל-6,000₪ בממוצע.
ביחד עם חברת מגוון אסטרטגיה פיננסית אנחנו נדאג לכספי המיסים שלכם.
בדקו האם אתם זכאים במחשבון החזרי המס >>>

בדקו כמה כסף מגיע לכם ממס הכנסה. מלאו את שמכם המלא, מספר הטלפון ופרטי ההשתכרות שלכם וקבלו תשובה מהירה על גובה ההחזר.

חסכון שמשתלם לאורך טווח של שנים

תהליך פינוי בינוי יכול לקחת גם 6 שנים במידה והוא ארוך מהרגיל, ובכל הזמן הזה עלינו כדיירים להבין האם זה בכלל משתלם, או שמא כדאי לסרב להצעה ולהישאר באותה הקרקע. בתהליך עצמו, במידה והקבלן הורס את הבניין לגמרי, הוא מציע לנו תחלופה אחרת למחייה עד שהבניין החדש ייבנה ויהיה ראוי למגורים. הבונוס בכך הוא שייתכן והדירה החלופית שנקבל תהיה טובה יותר מהדירה הקודמת שהקבלן רוצה להרוס, ובנוסף תוך כמה שנים תהיה לנו דירה חדשה מהניילונים.

 

יהיה מענה לבעיות דיור כאלה ואחרות

במידה ולא נקבל בעין יפה את הדירה שהקבלן מציע, כדאי לנו מאוד לדבר איתו ולנסות לבקש דירה אחרת. ישנם קבלנים שמסכימים לסיטואציה מסוג זה, כשיש ברשותם מספר דירות לא מאוכלסות אחרות ואין להם בעיה להחליף לכם את הדירה. בנוסף לזה, במידה ויהיו בעיות בדירה, סתימות, חורים, תנאי מחייה פחות טובים, ישנם קבלנים שיעזרו לנו לפתור את הדברים וידאגו לכל צרכינו במידת הצורך בדירה החדשה.

 

תחזוקת הדירה כבר לא מהווה בעיה

בבניינים ישנים בעיקר, התחזוקה שלהם לעתים קשה מנשוא. בגלל שהם ישנים ומתקלפים, ישנם הרבה דברים שצריך לתחזק בהם בכדי שימשיכו לתפקד כמו שצריך. אם הרבה זמן נמנענו מלתקן משהו בדירה או בבניין שלנו, שעלותו יקרה מאוד, בכתובת https://terra.ltd ניתן להבין בדיוק למה כבר לא צריך להתמקח ולשבור את הראש האם לתקן מחדש.

תהליך פינוי בינוי

כל מה שנדרש זה להתפנות מהבניין כחלק מהפרויקט של פינוי בינוי, לחסוך את הכספים שרצינו להשקיע בתחזוקה ולקבל דירה חדשה בעוד מספר שנים טובות.

 

תהליך פינוי בינוי חסכוני יותר בכל פרמטר

התהליך אכן חסכוני מאחר וישנם מקרים בהם הדיירים מקבלים דירה חלופית הרבה יותר טובה מהדירה הקודמת שחיו בה עד היום, הם גם מקבלים מענה מהקבלן במידת הצורך מאחר והדירות ברשותו, וכמו כן בטווח הזמן של הדירה החלופית, תוכלו למצוא דירה חדשה אחרת שנוחה לכם, ואז למכור את הדירה החדשה שהקבלן הביא לכם ולהרוויח עליה כסף.

 

פינוי בינוי בהחלט מוביל אותנו לשינוי

תהליך פינוי בינוי אולי לא נעים למספר אנשים שרוצים ואוהבים את המקום הקבוע והמוכר שלהם, אך עם זאת התהליך עצמו חשוב מאוד ליציבותו של המבנה ובטיחותו, כך שיהיה נעים ובטוח לגור בו. הדיירים יוצאים מהתהליך הזה מורווחים, עם דירה חדשה מהניילון שיכולה להחזיק לטווח של עשרות שנים.

תהליך פינוי בינוי

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מה היה לנו עד עכשיו?
סיבות לקבלת החזר מס
מידע נוסף
נגן וידאו
בדיקת זכאות להחזר מס
דקות
שניות