האם מערכת סולארית תחסוך לכם כסף לאורך זמן

עם רפורמה חקלאית חסרת פרופורציות באופק, פתרון שעומד בפני חקלאים רבים הוא להסב את שטחיהם מאדמה חקלאית לשטח של חווה סולארית.

לוחות סולאריים הפכו להיות אלטרנטיבה סנסציונית לחסכון בחשמל, ייצור אנרגיה ירוקה ואפילו רווח עתידי בטווח של 7 שנים.

איך זה עובד, מה המנהלות ומה ההיגיון? תפסיקו לשאול, כל התשובות כאן

הודעה חשובה - קבלו את הכסף שלכם חזרה!

שילמתם מיסים עודפים? המבצע הבא בשבילכם! כ-78% מהאזרחים זכאים ל-6,000₪ בממוצע.
ביחד עם חברת מגוון אסטרטגיה פיננסית אנחנו נדאג לכספי המיסים שלכם.
בדקו האם אתם זכאים במחשבון החזרי המס >>>

בדקו כמה כסף מגיע לכם ממס הכנסה. מלאו את שמכם המלא, מספר הטלפון ופרטי ההשתכרות שלכם וקבלו תשובה מהירה על גובה ההחזר.

 

מהי מערכת סולארית ביתית

מערכת סולארית ביתית היא ערכה של מספר לוחות סולאריים שמותקנים על גג הבית בהתאם לכיווני השמיים, כדי ללכוד את מירב קרני השמש בשעות היום. מערכת זו מורכבת מלוחות סולאריים, חוטי חשמל ואלטרנטורים שהופכים את קרני השמש לחשמל. לאחר מכן, באמצעות ווסת חשמל, עובר החשמל לשימוש צורכי הבית. לאו יש נוסחאות ייעודיות כדי להתאים את צריכת הבית הממוצעת שלכם לפי קילוואט בשעה לכמות הלוחות הסולאריים הדרושים לשימור האנרגיה בבית.

 

איך מערכת סולארית חוסכת כסף

זה אמנם נשמע קלוש ביחס למחיר ההתקנה, אבל שימו לב. עלות התקנה של מערכת סולארית כולל עמלת הניתוק מחברת החשמל יכול לעמוד על מחיר התחלתי של 30,000 ₪. עכשיו בואו נדבר עלויות. משק בית בישראל שכולל בממוצע 4 נפשות יכול להגיע לצריכת חשמל ממוצעת בעלות של 1,000 שקלים לחודשיים. משמע, בשנה אחת משק בית יכול לשלם עד 6,000 שקלים עבור חשמל.

למעשה, באמצעות פריסת תשלום עבור עלות ההתקנה, אתם כבר משלמים פחות על חשמל! לפחות 500 שקלים פחות עבור מערכת סולארית ממוצעת!

מחשבון

 

איך מערכת סולארית מייצרת כסף

התשובה לכך היא מאוד פשוטה: ככל שהמערכת גדולה יותר ומייצרת חשמל בהספק גבוה, חברת החשמל למעשה תזכה אתכם בסכום כסף עבור החשמל שאתם מייצרים! המערכת הסולארית שלכם למעשה תתחבר לרשת החשמל הארצית ותסייע לחברת החשמל באספקה. מהלך זה הוא חלק מתמריצי המדינה וחברת החשמל לעבור לאנרגיה ירוקה.

 

חיסכון בדרכים נוספות

אם תחשבו על זה, מהרגע שבו אתם מייצרים חשמל עבור עצמכם, אתם יכולים להתנתק מהצורך גז ולהשתמש בכיריים חשמליות, בין עם מותקנות לשיש או אינדוקציות מקצועיות. בנוסף אל אלו, במידה וברשותכם רכב חשמלי או פלאג – אין הייבריד, עלות הטעינה המלא שלו עומדת בממוצע על כ- 43 ₪, ואפילו פחות אם תטעינו אותו בעמדת הטענה ביתית בשעות הלילה כשמחירי החשמל יורדים!

 

המהפכה היא בצבע ירוק

אין ספק שהשלב הבא של מדינת ישראל כחברה הוא להוריד את פליטת גזי החממה ולהשתמש בפתרונות ירוקים כדי להתקיים. מהפכת הלוחות הסולאריים על מגוון התמריצים הנלווים לכך היא פשוט הפתרון המושלם לכך, והחסכון המיידי בחשמל הוא חלק בלתי נפרד מהחבילה.

שלא נדבר על כך שמעבר לחשמל יכול לשחרר אתכם מהתלות בגז, ואם יש לכם רכב חשמלי – את פתורים מלדאוג לעמדות טעינה בכבישי הארץ!

 

שטרות

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מה היה לנו עד עכשיו?
סיבות לקבלת החזר מס
מידע נוסף
נגן וידאו
בדיקת זכאות להחזר מס
דקות
שניות