כיצד ניתן לקבל ביטוח רכב לתקופה קצרה

תוכן עניינים

אם אתם הורים לסטודנטים או לחיילים בשירות צבאי בעלי רישיון נהיגה, ודאי התחבטתם בדילמה "האם כדאי לכלול את הבן / הבת בפוליסת הביטוח לרכב המשפחתי?"

מצד אחד, לילדיכם עדיין אין רכב בבעלותם והם רוצים לנהוג ברכב המשפחתי כשהם חוזרים הביתה בסופי שבוע ובחופשות, ולשם כך הם צריכים להיות מבוטחים. אך מצד שני, הוספתם לפוליסה לרוב תוביל להתייקרות הפרמיה בעשרות אחוזים.

האם אכן משתלם לרכוש ביטוח רכב יקר משמעותית, רק כדי שהילדים יוכלו לנהוג ברכב מדי פעם?

אם בעבר לשאלה זו הייתה רק תשובה אחת, הרי שכיום שוק ביטוחי הרכב מציע אלטרנטיבה לאותם הורים לנהגים צעירים / חדשים, ולמעשה לכל מי שנוהג ברכב באופן מזדמן. לאלטרנטיבה זו קוראים ביטוח רכב לתקופה קצרה, בזכותה ניתן לחסוך את ההתייקרות בעלות הביטוח עבור נהג שנוהג ברכב רק לעתים רחוקות.

רכב

פוליסות ביטוח רכב לימים בודדים

אם בעבר ניתן היה לרכוש פוליסת ביטוח רכב רק לתקופה של שנה, כיום ניתן למצוא בשוק ביטוחי הרכב גם פוליסות ביטוח לתקופה של ימים בודדים. במרוצת השנים חברות הביטוח הבינו שלכל נהג דפוסי נהיגה שונים, ושישנם נהגים שאין בבעלותם רכב, אך הם בכל זאת נדרשים לנהוג ברכב לעתים מזדמנות.

לרוב מדובר בנהגים חדשים או צעירים, שמנהלים שגרת חיים מחוץ לבית הוריהם ונעזרים ברכב המשפחתי רק לעיתים רחוקות. אך לא רק הם: תקופת הקורונה הביאה לשינויים בדפוסי הנהיגה של אנשים רבים, וגם נהגים ותיקים ומנוסים מצאו עצמם נוהגים פחות מבעבר: עובדים שפוטרו, הוצאו לחל"ת או עברו לעבודה מהבית, סטודנטים שעברו ללמידה מרחוק ועוד.

לכן, חברות הביטוח הבינו שעבור פלח שוק גדול שכזה כדאי לבנות מוצר ביטוח ייחודי: ביטוח רכב לתקופה קצרה ובעלות מינימלית. הראל היא אחת מחברות הביטוח הבולטות בשוק שמציעה כבר מספר שנים אפשרות להוספת נהג לתקופה קצרה, לפוליסת ביטוח מקיף קיימת.

הביטוח ניתן לתקופה של ארבעה ימים בעלות של 88 שקלים בלבד. ניתן להפעיל אותו באמצעות שליחת הודעתSMS , ולקבל אישור מיידי על כניסת הביטוח לתוקף. עם סיום התקופה ניתן לרכוש כיסוי לארבעה ימים נוספים, ואין כל מגבלה על מכסת הכיסויים השנתית.

פתרון גדול לתקופה קצרה

פוליסות ביטוח רכב לתקופה קצרה מאפשרות לרבים לחסוך בהוצאות ביטוח הרכב. מכיוון שעלות הביטוח המקיף לנהגים צעירים וחדשים היא גבוהה, משפחה שתוסיף את הבן / הבת כנהגים נקובים בפוליסה השנתית עשויה להגדיל את הוצאות ביטוח הרכב שלה בעשרות אחוזים.

לעומת זאת, רכישת ביטוח רכב לתקופה של ימים בודדים, רק כאשר מתעורר צורך נקודתי של הילדים לנהוג ברכב, מאפשרת לחסוך לא מעט כסף והילדים אף יכולים לממן בכוחות עצמם את הביטוח בימים שבהם הם נוהגים.

יתרה מכך, ביטוח רכב לתקופה קצרה מאפשר לכולנו לנהוג גם ברכבים של אחרים ללא חשש מהיעדר ביטוח, באינספור מקרים ומצבים: כשהחבר לא יכול לנהוג בסיומו של בילוי לילי בגלל עייפות או שכרות; כשאנו זקוקים לרכב בהשאלה כדי לבצע הובלה או שליחות; כשבן משפחה נוסע לחו"ל ומשאיר את רכבו לשימושנו; ובתקופת הקורונה – כשבני משפחה או חברים נאלצים להיכנס לבידוד ויכולים להשאיל לנו את רכבם.

בכל אחד מהמצבים האלו נוכל לנהוג ברכבים, למרות שאיננו כלולים בפוליסת הביטוח השנתית שלהם. כל שנדרש הוא לרכוש ביטוח קצר טווח, לרוב באמצעים דיגיטליים פשוטים ומהירים, ולהתחיל לנהוג.

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
הגנה פיננסית - החזרי מס
הגנה פיננסית
החזרי מס
נגן וידאו
אני ממש מתרגשת, זאת הפעם הראשונה שהתהליך הזה מצליח לי והכל בזכות הכישורים הנהדרים של שי המקסים!
רותי נירים-אוחנה
רותי נירים-אוחנה
11:22 21 Jun 20
יחסי האנוש של נציגי החברה פשוט מדהימים! כל כך הרבה סבלנות בתחום כל כך תובעני, ראוי לציון!
תמר מבורך
תמר מבורך
09:28 19 Jun 20
השארתי פרטים באתר... חזרו אליי ביום שלמחרת ועשו עליי רושם של חברה רצינית, החלטתי ללכת על זה והתחלנו בתהליך. חייב לציין שלא היה נדרש הרבה מהצד שלי. בתוך זמן קצר קיבלתי את הצ'ק עם הכסף
מרים לסרי
מרים לסרי
13:00 17 Jun 20
יישר כוח על העבודה המאומצת והתוצאות המרשימות
קובי ברלוט
קובי ברלוט
10:25 16 Jun 20
מהיום שקיבלתי החזר מס בזכות השירות של חברת "הגנה" אני לא מפסיק לספר לחברים קרובים על זה שיש אפשרות שמגיע להם כסף מהמדינה
Danny Fisher
Danny Fisher
09:39 14 Jun 20
תודה שליוותם אותי לאורך כל המסע של החזרי המס! התוצאות מעוררות השראה בלעדיכם זה לא היה קורה!
Marina Sostovskiy
Marina Sostovskiy
11:25 11 Jun 20
מודה לכם מאוד! קיבלתי את כספי בחזרה ובמידה ובשנה הבאה אהיה צריכה את אותו השירות אפנה אליכם מבלי להסס
קורל לוי
קורל לוי
13:18 10 Jun 20
לא האמתי למראה עיניי! צ'ק עם החזר המס בתיבת הדואר שלי :-)
מירב אלימלך
מירב אלימלך
13:04 08 Jun 20
אין עליכם!! שיחקתם אותה בענקקקק, אתם לא מבינים כמה שאני מאושרת מההחזר שקיבלתי
אורטל שמש
אורטל שמש
10:40 07 Jun 20
לא תליתי תקוות בבדיקה של חברת "הגנה" על החזרי מס שמגיעים לי ובכל זאת קיבלתי תשובה חיובית. בסופו של התהליך קיבלתי כמה אלפי שקלים.
שלום ספקטור
שלום ספקטור
11:54 04 Jun 20
אחרי שבשנה שעברה עשיתי את תהליך החזרת המס בחרתי השנה בחברת הגנה בגלל עמלת שכר טירחה יותר נמוכה. אני שמח מאוד שעשיתי את זה ועל כן רושם את ההמלצה הזאת
מאור מלול
מאור מלול
13:07 03 Jun 20
השם יברך אתכם! עזרתם לי בכסף שהיה מאוד חסר לי
מאיה אזולאי
מאיה אזולאי
10:13 02 Jun 20
שולחת לכם מילים חמות על הטיפול המסור והקפדני, לא מובן מאליו לקבל שירות כזה.
נופר צמח וייס
נופר צמח וייס
11:30 31 May 20
בשתי מילים: מקצועיים ואיכפתיים! נתנו לי תחושה שיש על מי לסמוך והתוצאות בסיומו של התהליך היו לשביעות רצוני המלאה
אדיר חורש
אדיר חורש
10:29 29 May 20
עמלת שכר הטירחה בהחלט הוגנת בהשוואה לחברות אחרות בתחום
אורי סלע
אורי סלע
11:26 27 May 20
התחלתי את התהליך עם חששות, חשבתי שלא ממש ישימו עליי ושאקבל את המגיע לי רק אחרי שנה שנתיים (אם בכלל). לא האמנתי שהתקשרו אליי והודיעו על ההצלחה בהחזר המס בתוך זמן קצר כל כך
מיכאל צור
מיכאל צור
10:40 26 May 20
שירות אמין וישר! כמישהו מתעסק בנושא רגיש כמו הכסף שלי הדבר החשוב לי ביותר הוא האמינות
Dima Arinshetain
Dima Arinshetain
11:45 24 May 20
בתחום שאני לא מבין אני מעדיף לתת למקצוענים לעשות את העבודה. בחברה הזאת קיבלתי שירות הרבה מעל למצופה ותוצאות מרשימות, מודה לכם מאוד!!
סמיון קשתי
סמיון קשתי
09:47 21 May 20
אהבתי מאוד את צורת העבודה שלהם! עשיתי פעם תהליך דומה אצל חברה אחרת והרגשתי שמורחים את הזמן, בחברה הזאת העבודה נעשתה בזריזות והכסף הגיע בתוך זמן קצר יחסית
יעקב קובי כהן
יעקב קובי כהן
12:57 19 May 20
עשו בעבורי את כל התהליך מתחילתו ועד סופו! ברור שזה לא בחינם אבל עדיין קיבלתי החזר כספי בלי לעשות יותר מדיי
דורין דוידסון
דורין דוידסון
10:00 16 May 20
אין לי מילים! זה תמיד כייף לקבל כסף ואם זה מהחזרי מיסים יפה שעה אחת קודם!!
Rotman Lucy
Rotman Lucy
11:52 23 Mar 20
הסכום שאמרו לי בתחילת התהליך היה סכום קרוב מאוד למה שקיבלתי בסופו של דבר. ממליץ עליהם בחום!
יואב שריד
יואב שריד
16:56 22 Mar 20
חיפשתי שירותי החזרי מס בגוגל והגעתי אל החברה הזאת שהיתה פשוט 10. שירות מקצועי, יחס אישי ותוצאה מרשימה
שרי גבעון
שרי גבעון
15:35 21 Mar 20
עושים את העבודה במקצועיות ובלי ביזבוזי זמן מיותרים.הופתעתי לראות צ'יק בתיבת הדואר שלי בלי הרבה מאמץ מצידי ועם עמלה סבירה של שכר טירחה
Sagi Elbaz
Sagi Elbaz
15:25 20 Mar 20
אני מרגישה שקיבלתי שירות מצוין וכמובן ששמחה מאוד על התוצאה הסופית! במידה ואצטרך לעשות את התהליך הזה שוב בשנה הבאה אני יודעת שיש לי על מי לסמוך
ספיר נתן
ספיר נתן
15:14 19 Mar 20
שירות סופר מקצועי ומדויק! לא מפספסים שום פרט ונותנים הרגשת ביטחון
אביטל פורת פרידמן
אביטל פורת פרידמן
16:14 18 Mar 20
לא חשבתי שמגיע לי החזר מס מהמדינה אבל אחרי מחקר קצר בגוגל הבנתי שיש מצב שכן מגיע לי. עשיתי מספר טלפונים לחברות המפורסמות באינטרנט ובחרתי בחברה שנשמעה לי המקצועית ביותר. לא האמנתי שבתוך זמן קצר כל כך אקבל בחזרה סכום כסף לא מבוטל. מודה לכם מאוד!
ליאת כליף
ליאת כליף
15:11 17 Mar 20
גם לי כמו עוד הרבה אחרים כל הנושא הזה של החזרי מס לא היה מוכר. בשיחה עם ידיד הבנתי שאני יכולה לקבל סכום כסף בחזרה על מיסים ששילמתי סתם, קיבלתי המלצה על החברה הזאת שלקחו את התיק שלי ברצינות והחזירו לי כסף שלא ידעתי בכלל שמגיע לי, מבחינתי נפל עליי כסף מהשמיים - ברכה!
אביגיל פינטו
אביגיל פינטו
14:37 16 Mar 20
זה כבר כמה שנים שאני משתמש בשירותים של "הגנה החזרי מס" ועם הזמן הפנתי אליהם יותר מ-10 חברים. אנשים מקצועיים ובעל ניסיון רב ככה שגם אם יש איזה משהו בילתי צפוי הם יודעים לתת מענה מיידי
אריק טולדנו
אריק טולדנו
15:51 15 Mar 20
סיבות לקבלת החזר מס
מידע נוסף
בדיקת זכאות להחזר מס
דקות
שניות