האם יש ביטוח נסיעות ספציפי לאנשי עסקים

תוכן עניינים

בשנים האחרונות אתם נוסעים הרבה יותר פעמים בשנה לחו"ל כי הרחבתם את העסק שלכם? יש לכם שותפים בחו"ל ואתם זקוקים, בפעם פעם מחדש, לביטוח נסיעות? אם כך, ברור מדוע אתם תוהים האם יש ביטוח נסיעות ספציפי שיוכל להתאים לאנשי עסקים כמוכם, ועל כך במאמר שלפניכם.

 

ביטוח נסיעות תמידי או חד פעמי?

אם אתם תוהים באיזה ביטוח נסיעות לחו"ל כדאי לכם לבחור כי אתם אנשי עסקים שנוסעים לעיתים קרובות לחו"ל, בוודאי תשמחו לדעת שיש גם ביטוח נסיעות תמידי. הוא מיועד בדיוק עבור אנשים כמוכם – כלומר עבור אנשים שטסים הרבה פעמים לחו"ל. בסופו של דבר, אם תעשו את החשבון, אתם תראו שביטוח כזה יכול לעלות לכם פחות מאשר בכל פעם מחדש לעשות ביטוח חד פעמי. לכן שווה לבדוק מול חברת הביטוח שלכם האם היא יכולה להציע לכם ביטוח מהסוג הזה, כי למה לשלם ביוקר? כמו כן, מבחינת הפוליסה עצמה, אנחנו רואים שכמעט תמיד פוליסה שמיועדת לנסיעות של אנשי עסקים אינה יקרה כמו פוליסת טיול אתגרי. לכן אין סיבה לחשוש מהמחיר ושווה להתחיל לבדוק את הנושא הזה לעומק עוד היום.

 

האם כל חברת ביטוח היא מקום שבו כדאי לעשות ביטוח נסיעות לחו"ל?

התשובה היא חד משמעית לא. ממש כפי שלא תרצו להיות מבוטחים עם הרכב שלכם בכל חברת ביטוח, כך גם לא כל חברה תתאים לביטוחי נסיעה לחו"ל. זה לא משנה אם אתם נוסעים לעסקים או לכל מטרה אחרת, כי בכל מקרה יש טעם לבדוק כל פיסת מידע שאתם יכולים אודות החברה שבה אתם בוחרים. האם היא קיימת כבר לא מעט שנים? האם זו חברה שיש לגביה לא מעט המלצות מלקוחות אחרים שתמיד יוצאים מרוצים משירותיה? והכי חשוב: כמה מהר תקבלו מענה בעת צרה? האם זו חברת ביטוח שבאמת נותנת מענה ללקוחות שלה 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע? יש מקרים שבהם פשוט לא נוכל לחכות ליום המחרת כדי לקבל מענה ולכן חשוב לברר מראש שאתם בוחרים חברה שתמיד זמינה עבורכם.

 

כמה באמת תשלמו על הביטוח שתעשו לנסיעה הקרובה?

רוצים לקבל מחיר טוב ולא יודעים איך? שמעתם על אנשי עסקים אחרי ששילמו הון עתק בכל פעם על ביטוח הנסיעות? אם כך, כדאי שתדעו שלא תמיד זה המצב. למען האמת, אם אתם לא מוכנים לשלם ביוקר, ובצדק, למה שלא תעשו השוואת מחירים? יש היום הרבה מאוד חברות ביטוח שמפרסמות את מחירי הפוליסות השונות אונליין, כך שלעשות השוואת מחירים זה משהו שתוכלו לבצע מהר. שווה להשקיע בכך כמה דקות כי בסופו של דבר, גם אם אתם הולכים לחתום בחו"ל על עסקה שתכניס לכם הרבה כסף, למה לשלם ביוקר על ביטוח הנסיעות שלכם?

מגן

אהבתם את המאמר ? שתפו ברשתות החברתיות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב google
שיתוף ב email
בדיקת זכאות להחזר מס