ביטוח נסיעות – אל תיסעו לחו"ל בלעדיו

בין אם אתם טסים לסוף שבוע מפנק באירופה, מסע טרקים באסיה, התנדבות באפריקה, צלילות באוסטרליה, גלישה באמריקה, או בעצם כל סיבה שתבחרו לטוס בגללה ולכל מדינה אשר תרצו לטוס אליה יש כמה דברים שחשוב לעשות.

מעבר לסידור הטיסה, מקום הלינה, ארגון סדר היום והפעילויות אליהם תרצו לצאת, חשוב מאוד גם לדעת שיש לכם לאן לפנות כאשר קורים דברים לא מתוכננים במהלך הטיול. בדיוק כמו שבחייכם בארץ יש לכם ביטוח לכל מקרה של צרה אשר לא העליתם על דעתכם, חשוב לזכור שגם במהלך יציאה לטיול, על אף שנראה לנו שבחופשה חלומית שום דבר לא יכול לפגוע בנו, המציאות היא אחרת ועלולים לקרות דברים אשר לא ציפינו להם, לכן חשוב להיות מוכנים מראש לכל צרה, ולהיערך מראש עם ביטוח נסיעות מתאים.

 

הודעה חשובה - קבלו את הכסף שלכם חזרה!

שילמתם מיסים עודפים? המבצע הבא בשבילכם! כ-78% מהאזרחים זכאים ל-6,000₪ בממוצע.
ביחד עם חברת מגוון אסטרטגיה פיננסית אנחנו נדאג לכספי המיסים שלכם.
בדקו האם אתם זכאים במחשבון החזרי המס >>>

בדקו כמה כסף מגיע לכם ממס הכנסה. מלאו את שמכם המלא, מספר הטלפון ופרטי ההשתכרות שלכם וקבלו תשובה מהירה על גובה ההחזר.

ביטוח נסיעות מותאם לאופי הטיול

ביטוח נסיעות יש לעשות עוד מהארץ, לפני שיצאתם לטיול, והוא דורש מכם דקות ספורות של מילוי פרטים באינטרנט ולעיתים שיחה עם נציג חברות הביטוח על מנת לתאם את כל הפרטים הסופיים. הביטוח יקנה לכם שקט ורוגע במהלך שהותכם בחו"ל, בעד סכום מינימלי יומי. ישנם סוגי ביטוח רבים ותוכלו להתאים את סוג הביטוח לסוג הטיול אותו תרצו לעשות. למשל, אם אתם טסים לסוף שבוע של חוויה קולינרית באיטליה, אין צורך לעשות ביטוח חילוץ והצלה. האפשרויות הרבות והתאמת הביטוח באופן אישי אליכם יגרום לכך שלא תבזבזו אקסטרה כסף על דברים אשר אינם קריטיים לכם במהלך הטיול שאתם עושים.

ביטוח נסיעות בסיסי כולל בתוכו תשלום על הוצאות רפואיות ללא השתתפות עצמית עד תקרה מסוימת (שהיא מאוד גבוהה), פינוי אווירי והטסה רפואית לישראל ללא השתתפות עצמית, כיסוי לנכנסות להריון בחו"ל, שירותי איתור והצלה, שירותי הטסת גופה וחבות כלפי צד ג'. תוכלו להוסיף לביטוחים הרחבות המתאימים לאופי הטיול שלכם כמו: אובדן וגניבת ציוד, ביטול או קיצור נסיעה עקב מצב רפואי, כיסוי לספורט חורפי (כגון סקי, סנובורד ועוד), כיסוי לספורט אתגרי (כגון גלישה, צלילה, שייט, טרקים, באנג'י, טיסה בכדור פורח ועוד), כיסוי לספורט מקצועי/ תחרותי (בשביל הנוסעים למען השתתפות בפעילות ספורטיבית מקצועית), ביטוח צלילה ופיצוי בגין מוות או נכות מתאונה. חלק מאופציות ההרחבה הן ללא השתתפות עצמית, וחלק עם השתתפות עצמית במחיר נמוך ביותר.

 

ביטוח נסיעות – אפשרויות נוספות

בנוסף חברות הביצוע יציעו לכם גם שירות טלפוני כללי ורפואי בעברית הפועל 24 שעות ביממה, כך שגם אם אתם בקצה השני של העולם וזקוקים להשתמש בביטוח הנסיעות כשאמצע הלילה ביום שבת בישראל תוכלו למצוא מענה. ישנם מספרי התקשרות חינם מארצות רבות בעולם, או אפשרות ליצור קשר דרך הסקייפ.

תוכלו לקבוע ביטוח נסיעות לתקופת הנסיעה בלבד, או לעשות ביטוח התקף לשנה במידה ואתם טסים מספר פעמים בשנה לחו"ל ולא רוצים להתעסק עם עריכת ביטוח כל פעם לפני טיסה, או שאתם עומדים בפני טיול אחרי צבא. מומלץ רצוי ואף חובה בשביל פעילויות מסוימות בחו"ל (כגון צלילות, התנדבות, שייט ועוד) לעשות ביטוח נסיעות ולנסוע בראש שקט. גם למקומות בהם יש סיכון מסוים או שיש אליהם אזהרת מסע, כדאי מאוד לא לקחת סיכון ולדאוג לביטוח נסיעות מתאים. בכל מקרה, נקווה שאכן לא תצטרכו להשתמש בו והנופש בחו"ל יעבור בשלום.

מבוטחים

מטיילים

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מה היה לנו עד עכשיו?
סיבות לקבלת החזר מס
מידע נוסף
נגן וידאו
בדיקת זכאות להחזר מס
דקות
שניות