ביטוח נסיעת אקסטרים מול נסיעה רגילה

אתם נוסעים בקרוב לחו"ל ומתלבטים איזה ביטוח לעשות? אם כך, אין ספק שאפשר להבין אתכם, כי היום בתחום הנסיעות השמיים הם הגבול ויש מגוון אדיר של אפשרויות.

האם אתם צריכים ביטוח נסיעות אקסטרים?

אין ספק שכאשר נוסעים לחו"ל ורוצים לעשות ביטוח נסיעות, אחד מהדברים החשובים ביותר שצריך לדעת מראש זה מה מטרת הנסיעה. העניין הוא שיש הבדל בין נסיעת עבודה שדורשת מאתנו בסך הכול ביטוח יחסית בסיסי ובין נסיעה שכוללת גם פעילויות אקסטרים שונות. אם ברור לכם שתרצו לעשות, ביעד שאליו תגיעו, גם קפיצת בנג'י או כל מיני פעילויות אחרות, אין ספק שחשוב מאוד לדבר על כך מראש עם סוכן הביטוח שלכם. בצורה כזאת הוא יתאים לכם את פוליסת הביטוח הנכונה לכם, ממש כפי שהוא יעשה כשיציע לכם ביטוח נסיעות לחופשת סקי במידה וזו מטרת הנסיעה שלכם.

איש ביטוח

הודעה חשובה - קבלו את הכסף שלכם חזרה!

שילמתם מיסים עודפים? המבצע הבא בשבילכם! כ-78% מהאזרחים זכאים ל-6,000₪ בממוצע.
ביחד עם חברת מגוון אסטרטגיה פיננסית אנחנו נדאג לכספי המיסים שלכם.
בדקו האם אתם זכאים במחשבון החזרי המס >>>

בדקו כמה כסף מגיע לכם ממס הכנסה. מלאו את שמכם המלא, מספר הטלפון ופרטי ההשתכרות שלכם וקבלו תשובה מהירה על גובה ההחזר.

 

כמה תשלמו על הביטוח?

אם ננסה לעשות השוואה בין ביטוח נסיעות רגיל ובין ביטוח נסיעת אקסטרים, אנחנו נראה שיש הבדל גם במחיר. בדרך כלל ביטוחים של נסיעת אקסטרים יהיו הרבה יותר יקרים, פשוט כי הסיכונים כאן גדולים יותר לעומת הסיכונים שיש בנסיעה רגילה. בשני המקרים צריך לקחת בחשבון את העובדה שיש לא מעט גורמים שיוכלו להשפיע על עלות הביטוח, כמו לדוגמא:

 

  • בני כמה אתם ביום שבו אתם עושים את הביטוח
  • האם אתם מעשנים או לא
  • האם אתם סובלים ממחלות רקע שונות
  • האם מדובר על אישה בהריון

 

ובנוסף, כמובן שגם השאלה באיזו חברת ביטוח אתם עומדים לבחור תשפיע על המחיר שתשלמו.

 

מבוטחים

איך בוחרים חברת ביטוח שבאמת תסייע לנו בעת צרה?

שמעתם הרבה יותר מידי סיפורים על אנשים שהוציאו ויזה לקמבודיה, עשו ביטוחים שונים אך ברגע האמת לא קיבלו מענה? אם כך, ברור מדוע אתם רוצים להימנע מהמצב הזה. לכן חשוב שתבדקו בשבע עיניים איפה אתם עומדים לעשות את הביטוח לנסיעה הקרובה שלכם, וזה נכון בין אם מדובר על נסיעה רגילה ובין אם מדובר על נסיעת אקסטרים. יש כמה פרמטרים שיוכלו לעזור לכם לבחור את חברת הביטוח המושלמת עבורכם, כמו לדוגמא השאלה האם זו חברה וותיקה או חדשה. האם מדובר על חברת ביטוח שמעמידה לרשות הלקוחות שלה מענה 24/7? וכמה גבוה יכול להיות הכיסוי שתקבלו בעת צרה? כמו כן, האם כדי לקבל את הכיסוי תצטרכו לשלם על השתתפות עצמית? והאם קודם כל תשלמו בעצמכם ורק אח"כ תקבלו החזר? חשוב להבין שלכל חברת ביטוח יש שיטת עבודה קצת שונה ולכן יש טעם לבדוק לאיפה אתם פונים. הרעיון הוא כמובן לא להגיע למצב שבו אתם צריכים את שירותיה של חברת הביטוח, אך אין לדעת מה צופן לנו העתיד ולכן רצוי להיות מבוטחים במקום אמין ורציני.

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מה היה לנו עד עכשיו?
סיבות לקבלת החזר מס
מידע נוסף
נגן וידאו
בדיקת זכאות להחזר מס
דקות
שניות