איך תחסכו בעלויות ביטול עם ביטוח נסיעות לחו"ל

כאשר טסים לחו"ל אנו נאלצים לסגור הרבה דברים מראש, לעיתים קרובות אף הרבה מראש – את הטיסה עצמה, לינה לאורך הטיול ועוד. כאשר קובעים דברים מראש קיימת תמיד סכנת הביטול – תוכניות משתנות לפני הטיול, תוכניות משתנות גם כשאתם שם ומחליטים על לוח זמנים שונה, לפעמים נהיים חולים טרם הטיסה והחיים יכולים לזמן לנו עוד שלל תפניות וסיבות לביטולים. לפניכם הסבר כיצד תחסכו בעלויות ביטול עם ביטוח.

 

היכן עושים ביטוחים

בחיפוש אינטרנטי קצר תוכלו לגלות שקל מאד למצוא את ביטוחי הנסיעות הללו, הם מחפשים אתכם לא פחות מאשר אתם אותם. ניתן למצוא בקלות שלל ביטוחים דרך סוכנויות ביטוח כגון ביטוח נסיעות לחו"ל הראל בגל הבריאות.

הודעה חשובה - קבלו את הכסף שלכם חזרה!

שילמתם מיסים עודפים? המבצע הבא בשבילכם! כ-78% מהאזרחים זכאים ל-6,000₪ בממוצע.
ביחד עם חברת מגוון אסטרטגיה פיננסית אנחנו נדאג לכספי המיסים שלכם.
בדקו האם אתם זכאים במחשבון החזרי המס >>>

בדקו כמה כסף מגיע לכם ממס הכנסה. מלאו את שמכם המלא, מספר הטלפון ופרטי ההשתכרות שלכם וקבלו תשובה מהירה על גובה ההחזר.

 

מדוע זה טוב

כאמור, מטרת עשיית הביטוחים היא לחסוך כסף רב במידה ויהיו לכם שינויים בהמשך, אולי בעל כורככם. לביטוחים אלו יש עוד מספר יתרונות עליהם נרחיב כאן. במידה ותשתכנעו בהמשך שביטוח נסיעות לחו"ל הוא הדבר הנכון בשבילכם, תוכלו לברור בין שלל החבילות של החברות המציעות את שירותן כגון – ביטוח נסיעות לחו"ל הראל.

 

מהו ביטוח בעצם

העסקה היא כזו – אתם משלמים תשלום מסוים בהתאם למספר ימי השהייה שלכם בחו"ל. התשלום יעבור בכל מקרה אל החברה הנבחרת. בהתאם לפוליסה שתבחרו ולמה שיתרחש, תוכלו לקבל החזרים של הרבה כסף, לפעמים אף החזרים מלאים. לפוליסות השונות יש יתרונות וחסרונות ולכן כאשר תעברו על האפשרויות השונות תבחרו במתאימה לכם ביותר. לפניכם היתרונות של עשיית ביטוח.

 

ביטוח נסיעות

השקעה קטנה, החזר גדול

ביחס להשקעה שלכם, שהיא של כמה דולרים בלבד ביום, הביטוח יכול להחזיר כסף על ביטול טיול, מלון או טיסה, וכך תוכלו לחסוך סכום כסף רב. זה יקרה בזכות ההשקעה שלכם. הביטולים עליהם תקבלו החזר וכמות הכסף שתקבלו היא בהתאם לפוליסה שסגרתם מול החברה הנבחרת.

 

לא רק ביטול טיסה

ניתן לחשוב שביטוח לקראת טיסה יכול להיות רק בהתאם למקרה שהטיסה מבוטלת או שאתם לא יכולים להגיע אליה. אך ישנם המון פוליסות וסוגי ביטוחים. למשל, בביטוח רפואי לטיסה ידאגו לכם מהפן הרפואי – החזר על תרופות, בדיקות ועוד.

 

מענה אנושי חם

כאשר אתם מחוברים לחברת ביטוח, יש מי שדואג לכם בארץ. מענה אנושי חם, תומך ועוזר פרקטית תמיד טוב כמקרי משבר בחוץ לארץ, הביטוח דואג לכם ומכוון אתכם לכיוון פתירת בעיות אשר עלולות לצוץ. זה יכול להיות יתרון גדול במצבים מסוימים כיוון שכאשר אנו לא מכירים מספיק את החוקים במדינה זרה, לא דוברים את השפה ולא בטוחים מהם זכויותינו, חשוב שיהיה לנו מענה אנושי בארץ שיידע, יעזור וינחה.

 

לסיכום

לסיכום, ביטוח נסיעות לחו"ל יכול לחסוך לכם הרבה כסף. בהתאם לפוליסה, הוא יציל אתכם מביטולים והוצאות רפואיות.

הטיסה מתעכבת

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מה היה לנו עד עכשיו?
סיבות לקבלת החזר מס
מידע נוסף
נגן וידאו
בדיקת זכאות להחזר מס
דקות
שניות