איך עדיף לשלם על הלוואה הוראת קבע או במזומן

קבלת הלוואה, היא דבר שרבים מאתנו יעשו במהלך חייהם כאשר יש מולנו סכום גדול שעלינו לשלם, ואנחנו לא יכולים למממן אותו בעצמנו נכון לאותו הרגע, או לא מעוניינים לרוקן את החסכונות שלנו נכון לאותו הזמן.

את ההלוואה, נצטרך להחזיר בטווח הארוך שנקבע מול החברה המלווה או הבנק.

התשלום על הלוואה וההחזרה, יכולים להיעשות בהתאם לתנאי החברה המלווה – במזומן, או בהוראת קבע, כאשר כעת אנו נותרים עם השאלה – איך עדיף לשלם על הלוואה הוראת קבע או במזומן.

הודעה חשובה - קבלו את הכסף שלכם חזרה!

שילמתם מיסים עודפים? המבצע הבא בשבילכם! כ-78% מהאזרחים זכאים ל-6,000₪ בממוצע.
ביחד עם חברת מגוון אסטרטגיה פיננסית אנחנו נדאג לכספי המיסים שלכם.
בדקו האם אתם זכאים במחשבון החזרי המס >>>

בדקו כמה כסף מגיע לכם ממס הכנסה. מלאו את שמכם המלא, מספר הטלפון ופרטי ההשתכרות שלכם וקבלו תשובה מהירה על גובה ההחזר.

 

כיצד ניתן לשלם על הלוואה?

אופן תשלום ההלוואה וההחזרה שלה לבנק או לחברה המלווה, צריכה להיעשות בהתאם לתנאי החברה הזו. לרוב, תוכלו לבחור האם לשלם בהוראת קבע או במזומן, בהתאם לנוחיותכם, אך פעמים מסוימות ניתקל בחברות המעדיפות הלוואות בהוראת קבע למשל, ולכן חשוב לבדוק ולהבין את תנאי ההלוואה וההחזרה שלה, כפי שהתחייבתם לה. כל אדם ולווה, יעדיף להחזיר את ההלוואה באופן שונה, בהתאם לאופן בו משתכר ובהתאם לגישה הכלכלית שלו, ולכן מדובר בדילמה שמעסיקה רבים.

 

מה היתרון של החזרת ההלוואה בהוראת קבע?

החזרת הלוואה בהוראת קבע, היא האופציה המועדפת והפופולרית יותר, שנחשבת ליותר אחראית ומוסדרת. זו שיטת החזרה שמוודאות שלא משנה מה – לא תיכנסו לריביות, לא תפספסו את מועד ההחזרה ותעמדו בכל התשלומים. אחרי הכל לדעת רבים לסמוך על המוח שלנו ועל הזיכרון שלנו, לא עדיפים כשזה נוגע לכסף ולריביות משמעותיות שעלולות לסכן את ההלוואה והעתיד הכלכלי שלכם. לכן מדובר בפתרון החזרה שנחשב ליעיל יותר, ודרך הסדרה מאד פשוטה בבנק, תבטיחו שאתם הולכים לעמוד בכל מועד החזרה ולא להיכנס להוצאות כלכליות נוספות על איחורי החזרה.

 

לחיצת יד

מה היתרון של החזרת ההלוואה במזומן?

רבים מעדיפים לשלם ולהחזיר את ההלוואה שלקחו במזומן, באופן שמאפשר להם לעקוב אחרי ההחזרה ולהתכונן אליה בהתאם. במקום הוראת קבע שיורדת ישירות מהבנק וגורמת לכך שאינכם שולטים ומתנהלים במודעות רבה עם ההחזרה, החזרה במזומן מפקסת אתכם על ההחזרה, ומבטיחה שתארגנו את המזומן להחזרה בעצמכם בנוחות האפשרית. זה הוא אופן תשלום שמתאים לרבים שלא סומכים על הוראות קבע, ולא אוהבים להתנהל מול הבנק. יתרון נוסף בהחזרת הלוואה במזומן היא הנוחות שזו מאפשרת לרבים אשר משתכרים במזומן, כמו בעלי מקצוע ובעלי עסקים שונים, וכך הם אינם צריכים להפקיד ולהוציא, אלא פשוט להשתמש במזומן שכבר יש להם.

 

אז איך עדיף לשלם – במזומן או בהוראת קבע?

כעת לאחר שהעלנו את המידע והנתונים על כל אופן של החזרת הלוואה, השאלה הנותרת היא מה עדיף, ואיזו יתרונות עולים על אלה. החזרת הלוואה בהוראת קבע, נחשבת לאופציה הבטוחה יותר,  שיתרונה הגדול מבטיח שלא יהיו איחורי החזרה, וזה למעשה מגן עליכם מפני הוצאות נוספות. אך באשר לאיך לפעול – הדבר נתון בידיכם ובהתאם להעדפות שלכם למול העובדות האלה.

שטרות

 

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מה היה לנו עד עכשיו?
סיבות לקבלת החזר מס
מידע נוסף
נגן וידאו
בדיקת זכאות להחזר מס
דקות
שניות