איך לחשב עלויות של ביטוח חיים למשכנתא

ביטוח חיים למשכנתא הוא אחד הדברים החשובים ביותר כאשר אתם באים לבחור משכנתא עבור הבית החדש שלכם.

בחירה נכונה של ביטוח חיים למשכנתא יכולה לחסוך לכם כסף רב בחישוב הכללי של המשכנתא.

אנחנו כאן נעזור לכם לחשב את העלות המדויקת של ביטוח החיים למשכנתא שלכם, כדי שתוכלו לבחור את ההצעה הטובה ביותר.

הודעה חשובה - קבלו את הכסף שלכם חזרה!

שילמתם מיסים עודפים? המבצע הבא בשבילכם! כ-78% מהאזרחים זכאים ל-6,000₪ בממוצע.
ביחד עם חברת מגוון אסטרטגיה פיננסית אנחנו נדאג לכספי המיסים שלכם.
בדקו האם אתם זכאים במחשבון החזרי המס >>>

בדקו כמה כסף מגיע לכם ממס הכנסה. מלאו את שמכם המלא, מספר הטלפון ופרטי ההשתכרות שלכם וקבלו תשובה מהירה על גובה ההחזר.

 

ביטוח חיים למשכנתא

אם אתם בדרך ללקיחת משכנתא, בטח כבר פגשתם את המושג ביטוח חיים למשכנתא. ביטוח החיים הזה נועד לוודא שבמקרה שבו אחד הלווים של המשכנתא מסיים את חייו באופן בלתי צפוי, אזי ההלוואה מוחזרת והנטל לא ייפול כולו על כתפי המשפחה. כדי לעזור לכם להבין מה העלויות המדויקות של ביטוח החיים הזה אתם צריכים לקחת בחשבון מספר משתנים.

חישבנו עושה עבורכם את כל העבודה הקשה, ובעזרתו תוכלו לחשב בדיוק את העלויות של ביטוח המשכנתא שלכם. אנחנו כאן כדי לעזור לכם לעשות סדר בדברים החשובים שאתם צריכים לדעת. אז לפני שאתם מחשבים את הנתונים המדויקים, הנה מה שאתם צריכים לקחת בחשבון:

 

  • עלות כוללת

כמובן שהנתון הראשון שאליו חייבים להתייחס הוא מה הגובה של המשכנתא כולה. גובה המשכנתא הוא נתון מרכזי ביותר שמשפיע כמובן על עלות הפרמיה שלכם. ככל שאתם מחויבים בהחזרה של סכום גבוה יותר, כך כמובן הפרמיה שלכם תהיה יקרה יותר.

שטרות

 

  • זמן

גם אם אתם לא מחויבים בהחזר של סכום גבוה במיוחד, אם פרסתם את המשכנתא שלכם לזמן רב, העלות של ביטוח החיים עבורה תהיה יקרה. לאורך זמן נתונים רבים עשויים להשתנות ולהשפיע על החזרי ההלוואה, וכמובן על המצב האישי שלכם. התרחישים השונים גורמים לכך שהעלות של ביטוח החיים על המשכנתא שלכם תהיה יקרה בהתאם.

שימו לב שעם הזמן המחיר של ביטוח יכול לעלות. אל תתפתו ללכת על הצעה שנראית לכם זולה כיון שיכול להיות שהיא תהיה זולה רק בשלב הראשוני ולאחר מכן המחיר שלה יעלה באופן משמעותי.

 

  • מצב בריאותי

כמו בביטוח חיים רגיל, גם בביטוח על משכנתא המצב הבריאותי שלכם משחק תפקיד רציני. המחירים שאותם אתם רואים מניחים שאתם אנשים בריאים ללא בעיות מיוחדות. כל בעיה רפואית רצינית שיש לכם או נתון מסוים בעבר שלכם יכול להשפיע על מחיר הביטוח, ולא לטובתכם.

כל חברה מתייחסת באופן שונה לבעיות הרפואיות שלכם, אולם המכנה המשותף לכולם הוא שהמחיר יהיה גבוה יותר ככל שאתם אנשים פחות בריאים. גם היסטוריה רפואית בעייתית תוביל למחיר פרמיה גבוה יותר מהרגיל.

 

לסיכום

לביטוח חיים למשכנתא יש חשיבות רבה, ובדיקה מקדימה של מספר הצעות יכולה לסייע לכם לקבל פרמיה משתלמת. ישנם מספר נתונים שאותם אתם צריכים לקחת בחשבון והם אלה שקובעים את הגובה של התשלום הסופי. הקפידו על חישוב נכון לאורך זמן כדי לקבל הצעה טובה.

 

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מה היה לנו עד עכשיו?
סיבות לקבלת החזר מס
מידע נוסף
נגן וידאו
בדיקת זכאות להחזר מס
דקות
שניות