איך לבצע השוואת מחירים לביטוח בניין משותף?

תמיד טוב שיש בארסנל מטריה טובה כהיערכות לתרחיש של יום גשם.

הגעתם למסקנה שהגיע הזמן שגם לכם יהיה כיסוי ביטוחי מקיף לביטוח בניין משותף? אתם עושים בשכל, חשוב שתדעו שחתימת חוזה על ביטוח מבנה משותף לא אמורה לסחוט מכם מדי חודש סכומי עתק, עליכם למצוא חברת ביטוח שתעניק לכם כיסוי מושלם לכל צרה שלא תבוא, במחיר המשתלם ביותר.

איך מבצעים השוואת מחירים לביטוח בניין משותף? קראו את הפוסט שלא ייתן לכם להיות פראיירים.

הודעה חשובה - קבלו את הכסף שלכם חזרה!

שילמתם מיסים עודפים? המבצע הבא בשבילכם! כ-78% מהאזרחים זכאים ל-6,000₪ בממוצע.
ביחד עם חברת מגוון אסטרטגיה פיננסית אנחנו נדאג לכספי המיסים שלכם.
בדקו האם אתם זכאים במחשבון החזרי המס >>>

בדקו כמה כסף מגיע לכם ממס הכנסה. מלאו את שמכם המלא, מספר הטלפון ופרטי ההשתכרות שלכם וקבלו תשובה מהירה על גובה ההחזר.

 

מה צריך לכלול ביטוח הבניין המשותף שלכם?

כדי לבחון הצעות מחיר בצורה מדויקת, חשוב להבחין כי קיימים כמה סוגי ביטוחים תחת הכותרת של ביטוח בניין משותף. תוכלו לבחור את סוג הביטוח הרצוי לפי צרכי המבנה המשותף שלכם. לפני הכל בואו נלמד שני מושגים בסיסיים בהגדרה החוקית של בניין משותף וחלקים משותפים:

  • מבנה משותף – מבנה אדריכלי המיועד למגורי אדם ומשמש להם, מבנה משותף צריך לכלול יותר מדירה אחת. הדירות יכולות להיות בבעלות נפרדת או בבעלות אחת.
  • חלקים משותפים בתחומי הבניין – חלקים אלו כוללים את המעליות, חדרי המדרגות, החצר, הגינה, הגג, הלובי, חדר האשפה ועוד.

 

4 סוגי ביטוחים תחת כותרת אחת

  1. בנייני המגורים שלנו אינם סגורים על מנעול ובריח, אין יוצא ואין בא. רבים המבקרים בין כותליהם, עולים ויורדים בגרמי המדרגות, מבלים בחצר, ועושים שימוש במעלית. חשוב לדעת שבמקרה שאחד מדיירי הבניין או אדם אחר ששהה בתחומי הבניין המשותפים, נפגעו כתוצאה מרשלנות, ביכולתם לתבוע את דיירי הבניין בסכום גבוה של פיצויים בגין רשלנות. כמה גבוה, אתם שואלים? ובכן, הפיצויים יכולים להיות בין אלפי שקלים למאות אלפי שקלים, לא סכום צנוע יתר על המידה, לא כזה שתשושו להיפרד ממנו בסתם יום של חול.

עליכם לדעת שביטוח צד ג' מכסה כל מקרה של פגיעה כתוצאה מרשלנות בחלקים המשותפים.

  1. אש פרצה בבניין? טיל נחת עליו? סופה הפכה אותו לגל הריסות? איננו שולטים על הנעשה בעולם

ועלינו להיות מוכנים לכל תרחיש, ביטוח מבנה, יבטח את הבניין המשותף מפני פגיעות שונות. ניתן להרחיב סוג ביטוח זה, כך שיכסה גפם פגיעות בדירות עצמן. במידה ונגרם הרס לבניין, הכיסוי הביטוחי עשוי לחסוך לכם הוצאות של מאות אלפי שקלים בגין שיקומו.

דולרים
  1. ביטוח חבות מעבידים

במידה ובעל מקצוע שעבד בשירותי ועד הבית נפגע כתוצאה מרשלנות בתחומי הבניין שלכם, הוא יהיה רשאי לתבוע אתכם על תשלום פיצויים. ביטוח זה מכסה אופציה של תביעת עובדים.

כיצד לבצע השוואת מחירים?

מעוניינים לבצע השוואת מחירים? היכנסו אתר ביטוח בניין משותף ובקשו הצעות מחיר רלוונטיות. חשוב לבחור בביטוח רלוונטי לצרכי הבניין הספציפי לשכם, ולהביא את כל הנתונים הנדרשים, כמו מספר הדירות בבניין, מספר הדיירים, בעלות וכו'. כך תוכלו להתרשם מהצעות מחיר משתלמות שיגנו על ערכו של המבנה המשותף שלכם.

 

מטבעות

אהבתם את המאמר? שתפו ברשתות החברתיות
שיתוף ב facebook
שיתוף ב twitter
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email
מה היה לנו עד עכשיו?
סיבות לקבלת החזר מס
מידע נוסף
נגן וידאו
בדיקת זכאות להחזר מס
דקות
שניות